Gazipaşa ilçesinde devam eden anket çalışmalarında vatandaşlara, “Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim olmalı?” sorusu yönetildi. Ak Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak vatandaşa sorduğu o dört isim ise şu şekilde; Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Menderes Türel ile Hakan Tütüncü.

2024 YEREL SEÇİMLEERİ ÖNCESİNDE SAHA ARAŞTIRMASI

Yaklaşan 2024 yerel seçimleri öncesinde Antalya’yı kazanmak isteyen Ak Parti Genel Merkezi önemli çalışmalara imza atıyor. Son olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adayı konusunda saha çalışmalarına imza atan Ak Parti Genel Merkezi son bir buçuk aydır Antalya’da “Büyükşehir Adayı olarak kimi görmek istiyorsunuz?” anketini başlattı.

SAHA ÇALIŞMALARININ EKİM AYI SONUNA KADAR SÜRMESİ BEKLENİLİYOR

 Ak Parti Genel Merkezi Antalya’da Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere ilçe belediyelerinde başarı elde etmek istiyor. 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde istediği oyu Antalya’da alamayan Ak Parti yerel seçimlerde başarı elde etmek istiyor. Büyükşehir Belediyesi’nde seçimi kazanabilecek bir aday arayışında olan Ak Parti’nin önceliği ise Hakan Tütüncü’den yana. Fakat buna rağmen vatandaşların istediği adayı Büyükşehir Belediyesi’nde aday yapmayı hedefleyen Ak Parti’nin bu yöndeki çalışmaları Ekim ayının sonuna kadar devam edecek.

 

VATANDAŞA 4 İSİM SORULDU

Yapılan ankette öncelik olarak Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in çalışmalarından memnun musunuz sorusu soruldu. Ardından ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Adayı olarak kimi görmek istiyorsunuz şeklinde o dört isim soruldu. Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Menderes Türel ile Hakan Tütüncü isimlerinin yer aldığı anketin sonucu merakla beklenirken; Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ise kent genelinde saha çalışmaları devam ediyor.