Ak Parti Genel Merkezi Gaziantep Büyükşehir’de aday ismi belirledi. Fatma Şahin’in Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi karşısında şehirde ve parti genelinde büyük sevinç yaşandı. Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığında isim olarak Hakan Tütüncü’den sonra Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’uda gündemine aldı.

GAZİANTEP’TE FATMA ŞAHİN SEVİNCİ

Gaziantep’te Ak Partili teşkilatlar Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına yeniden Fatma Şahin’in gösterilecek olması karşısında büyük sevinç yaşadı. Siyasi kulislerin hareketlenmesine neden olan bu haberin ardından Gaziantep’te CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı soruları sorulmaya başlandı. 

CHP seçim bürosu karıştı! Yumruklar ve tehditler birbirleri ile yarıştı CHP seçim bürosu karıştı! Yumruklar ve tehditler birbirleri ile yarıştı

ANTALYA’DA BAKAN BAŞKAN ADAYI OLUR MU?

Ak Parti kulislerinden edinilen bilgiye göre Antalya’da Büyükşehir Belediye Başkan Aday ismi olarak Hakan Tütüncü’den sonra Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un adı geçmeye başladı. Ak Parti Genel Merkezi Büyükşehirlerde aday isimlerin tamamını bu ayın sonunda açıklamayı hedefliyor. Diğer yandan CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayını ise Ak Parti gibi bu ay sonunda açıklamayı hedefliyor.