Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol’un eşi Ali Özbir kimdir, kimin oğlu ve hayatı oldukça merak ediliyor. Esra Erol’un programının yapımcısı olarak bilinen Ali Özbir, Erol’un eşidir. Özbir hakkında merak edilenleri sizin için derledik.

Ali Ozbir Kimdir 5

Esra Erol Eşi Kim?

Yıllardır gündüz kuşağının en sevilen sunucularından Esra Erol’un iş yaşamı haricinde özel hayatı da merak ediliyor. Özellikle Esra Erol’un eşinin kim olduğu merak edilen konular arasında yer alıyor.

Esra Erol’un eşi Ali Özbir, uzun süre Turizm sektöründe yer aldıktan sonra medya sektörüne yapımcı olarak geçiş yapmıştır. 

Ali Özbir Kimdir?

Ali Özbir kimdir ne iş yapar sorusu pek çok kişi tarafından merak konusudur. Esra Erol’un eşi Özbir hakkında merak edilenleri sizin için cevaplandırdık.

Esra Erol’un kocası Ali Özbir, aslen Karslı bir aileden gelmektedir. Çalışma hayatına önce Turizm sektöründe faaliyet göstererek başlamıştır. Özbir, daha sonra medya sektörüne geçmiş ve Esra Erol’un program yapımcılığını üstlenmiştir.

Ali Özbir Nereli?

Esra Erol’un eşi Ali Özbir, Kars kökenli bir aileden gelmektedir.

Ali Özbir Kaç Yaşında?

Esra Erol eşi kaç yaşında soruları en çok merak edilen konulardan biri olarak biliniyor. Ünlü yapımcı Ali Özbir, 1968 yılının Temmuz ayında doğmuştur. Özbir, 2024 yılı itibariyle 56 yaşındadır.

Ali Özbir Ne İş Yapıyor?

Esra Erol eşi ne iş yapıyor sorusu özellikle hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Esra Erol’un eşi Ali Özbir, uzun yıllar Turizm ile uğraştıktan sonra Erol’un programının yapımcılığını üstlenmiştir.

Ali Ozbir Kimdir 3

Ali Özbir Kimin Oğlu?

Ünlü televizyon sunucusu Esra Erol bakın kimin gelini çıktı? Merak edilen Ali Özbir babası kimdir sorusunu sizler için cevaplandırdık. 

Yapımcı Ali Özbir’in babası Kürt İdris olarak da bilinen İdris Özbir’dir. İdris Özbir 1970 ve 1980 yıllarında İstanbul’un tanınan kabadayılarından biridir.

Tanınmış yeraltı simalarından İdris Özbir, 1937 yılında dünyaya gelmiştir. Özbir, Kars’ın Susuz ilçesinin Kayadibi köyünde doğmuştur. Ardından ailesi ile İstanbul’a göç etmiştir. İdris Özbir, zamanla kabadayı olarak nam salmıştır. 2002 yılında ise akciğer kanserinden yaşamını yitirmiştir.  Ali Özbir’in annesi ise Marika Özbir’dir. Marika Özbir, Yunan kökenlere sahiptir.

Ali Ozbir Kimdir 4

Esra Erol Hayatı

Ali Özbir’e dair merak edilenleri cevaplandırdıktan sonra Esra Erol hakkında merak edilenlerden de bahsedelim.

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol, 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da doğmuştur. Erol, aslen Sinop Ayancık kökenli bir aileden gelmektedir. Babası Seyfi Erol polistir. Esra Erol, beş kardeşin ortancasıdır.

Türk sunucu ve program yapımcısı Esra Erol, Kız Lisesi mezunudur. Açık öğretim fakültesini bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi’nin spikerlik ve diksiyon kursuna gitmiştir. Sonrasında Marmara Üniversitesi Radyo – Televizyon bölümünde eğitim almıştır. 

Esra Erol, yaptığı program ile iki Altın Kelebek ödülüne layık görülmüştür.

Esra Erol Eşinden Ayrıldı Mı?

Esra Erol ve eşi Ali Özbir, 2 Temmuz 2010 yılında evlenmiştir. Özbir çiftinin evlilikleri o dönem canlı yayınla gösterilmiştir. İkilinin İdris Ali ve Ömer adında iki erkek çocuğu vardır. İdris Ali 2011 yılında, Ömer ise 2015 yılında dünyaya gelmiştir.

Nail Kamacı'dan 23 Nisan açıklaması Nail Kamacı'dan 23 Nisan açıklaması

Esra Erol Eşiyle Yaş Farkı

Esra Erol ve eşiyle arasındaki yaş farkı merak edilen konulardan biridir. Esra Erol ve eşi Ali Özbir arasında 14 yaş fark bulunmaktadır. Özbir, Erol’dan 14 yaş daha büyüktür.

Esra Erol ve eşine dair merak edilen tüm soruları cevaplandırdık.

Ali Ozbir Kimdir 2

Muhabir: Duygu Tekin