Sihirli Annem’in Tuğçe’si olarak bilinen Damla Ersubaşı özel hayatıyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Son paylaşımı da hem sosyal medyada hem de magazin programlarında çok konuşuldu. Tesettürlü fotoğraf karelerini paylaşan Damla Ersubaşı tesettüre mi girdi diye merak edildi.

Özellikle eski evliliği ve sonrasında yaşananlarla ilgili hakkında birçok haber çıkan Damla Ersubaşı kimdir sorusuyla birlikte hem özel hayatı hem de kariyeri sıklıkla araştırılıyor. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Sihirli Annem Tugce 5

Damla Ersubaşı Kimdir?

Bir zamanların sevilen çocuk yıldızı Damla Ersubaşı, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ersubaşı, üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Ersubaşı, küçük yaşlardan itibaren televizyon dizilerinde ve filmlerde oyuncu olarak yer almıştır. Aynı zamanda bazı televizyon programlarının reji kısmında görev almış, sunuculuk da yapmıştır.

2016-2020 yılları arasında Mustafa Can Keser ile evli olan Damla Ersubaşı, evliliğindeki sorunların magazine yansıması ve geçirdiği mide ameliyatı sonrasında hızlıca 41 kilo vermesiyle gündeme gelmiştir.

Antalya'da Türk Yıldızları için geri sayım başladı Antalya'da Türk Yıldızları için geri sayım başladı

Damla Ersubaşı Kaç Yaşında?

1 Ocak 1993 doğumlu olan Damla Ersubaşı, 2024 itibariyle 31 yaşındadır. Oğlak burcu olan Ersubaşı, 1.65 boyundadır.

Sihirli Annem Tugce 4

Damla Ersubaşı Oynadığı Diziler

Damla Ersubaşı kimdir sorusuyla birlikte onu tanımlayan projesi Sihirli Annem’deki Tuğçe karakteri gözler önüne geliyor. Ersubaşı, küçük yaşlardan itibaren pek çok dizi ve filmde rol almıştır.

Damla Ersubaşı TV dizileri şu şeklinde sıralanabilir:

 • Benimle Evlenir Misin
 • Aslı ile Kerem
 • Yılan Hikayesi
 • Kalp Gözü
 • Aşka Sürgün
 • Doktorlar
 • Arka Sokaklar
 • He Halimle Sev Beni
 • Sihirli Annem

Damla Ersubaşı filmleri şunlardır:

 • Sihirli Lamba
 • Sabit Kanca 2
 • Kaçma Birader: Taksim Yolcusu Kalmasın!

Merak edilen Damla Ersubaşı projelerini sizler için paylaştık.

Sihirli Annem Tugce 2

Damla Ersubaşı Tesettüre Mi Girdi?

Damla Ersubaşı’nın sosyal medya hesabından tesettürlü fotoğrafını paylaşmasıyla pek çok kişi Ersubaşı’nın tesettüre girip girmediğini merak etti.

Bazı takipçiler tesettürlü fotoğrafları yeni bir film ya da dizi projesine yorarken kimileri de görüntülerin Ramazan ayına özel olduğunu dile getirdi.

Tesettürlü pozlarıyla gündem olan Damla Ersubaşı’nın ilk açıklamaları ise henüz kapanmadığını söylemek yönünde oldu.

Damla Ersubaşı Evli Mi?

Oyuncu kimliğinin yanı sıra özel hayatındaki çalkantılarla da dikkat çeken Damla Ersubaşı’nın evli olup olmadığı merak edilen konular arasındadır. Damla Ersubaşı eşi kimdir sorusu da sıklıkla aratılır.

Oyuncu Damla Ersubaşı, 2016 yılında İşletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmiştir. Çiftin evlilikleri 2020 yılında anlaşmalı olarak sona ermiştir. Boşanma sürecinde Damla Ersubaşı, eski eşi Mustafa Can Keser’in şiddet ve ihanetine uğradığını belirtmiştir.

Sihirli Annem Tugce 8

Damla Ersubaşı Kaç Çocuğu Var?

Damla Ersubaşı eşi kimdir ve boşandı mı sorularına cevap verdikten sonra şimdi Ersubaşı’nın çocuğu var mı bu soruya yanıt verelim…

Damla Ersubaşı’nın Zeynep ve Zehra isminde iki kız çocuğu vardır.

Sihirli Annem Tugce 7

Damla Ersubaşı Eski Eşi

Özel hayatıyla sıklıkla gündem olan Damla Ersubaşı’nın eski eşi de merak konusudur.

Damla Ersubaşı’nın 2020’de boşandığı eşi Mustafa Can Keser’dir. Keser, tanınan bir işletmecidir.

Mustafa Can Keser Kimdir?

Damla Ersubaşı ile olaylı bir evlilik ve boşanma süreci yaşayan Mustafa Can Keser 17 Ocak 1988’de doğmuştur. Keser, Ortaköy’de bulunan bir gece kulübünün işletmeciliğini yapmaktadır. 

Damla Ersubaşı kmdir sorusu ve hayatı hakkında merak edilenleri sizler için cevaplandırdık.

Sihirli Annem Tugce 6

Muhabir: Duygu Tekin