Fatih Terim’in kızı olarak ünlenen sosyal medya fenomeni Buse Terim, 2014 yılında iş insanı Volkan Bahçekapılı ile evlenmişti. Bir süre önce sosyal medyadan takipleşmeyi bırakan ünlü çiftin boşanacağı söylentileri de çok geçmeden konuşulmaya başlandı.

Biz de sizler için Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı kimdir ve boşanacakları haberleri gerçek mi sorularını araştırdık.

Buse Terim Esi 5

Buse Terim Eşi Kimdir?

Modacı ve sosyal medya fenomeni Buse Terim kiminle evli ve hayatı merak edilen konular arasında yer alıyor.

Fatih Terim’in kızı Buse Terim 10 yıldır Volkan Bahçekapılı ile evlidir. İş insanı Volkan Bahçekapılı, 1984 yılında Trabzon’da doğmuştur. Fanatik Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Bahçekapılı, ünlü futbolcu Emre Belezoğlu’nun kuzenidir.

Buse terim kocası kimdir sorusunu cevaplandırdık.

Buse Terim Esi 6

Volkan Bahçekapılı Kim? Ne İş Yapıyor?

Ünlü teknik direktör Fatih Terim’in kızı Buse Terim ile evli olan Volkan Bahçekapılı ne iş yapıyor, hayatı ve kariyeri merak edilen konular arasında yer alıyor.

İş insanı olarak bilinen Volkan Bahçekapılı’nın iş hayatındaki kariyerine dair çok fazla detay bulunmamaktadır. Volkan Bahçekapılı’nın çeşitli iş kollarında yatırımları olduğu bilinmektedir. Bahçekapılı 2024 yılı itibariyle 40 yaşında, 2 çocuk babasıdır.

Buse Terim Kimdir?

Türkiye’nin futbol camiasında önemli bir isim olan Fatih Terim’in kızı Buse Terim’in eğitimi, işi ve evlilik hayatı merak edilen konulardandır.

Türk futbolunun merakla takip edilen teknik direktörlerinden Fatih Terim’in kızı Buse Terim de merak edilen ünlülerdendir. Buse Terim, Ağustos 1990’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olan Terim, üniversiteyi New York Fashion Institute of Technology’de moda pazarlama yöneticiliği okuyarak tamamlamıştır.

Üniversitenin ardından Türkiye’ye dönen Buse Terim, moda blogger olarak çalışmalarına devam etmiştir. Terim, web sitesinin yanı sıra Youtube ve Instagram’da da geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Bu Terim, sosyal medya hesaplarından modaya dair görüşlerini ve önerilerini paylaşmaktadır.

Buse Terim’in kim olduğuna dair kapsamlı bir bilgi sunduk.

Buse Terim Esi

Buse Terim Kaç Yaşında Evlendi?

1990 doğumlu Buse Terim 16 Mayıs 2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile evlenmiştir. Buse Terim Volkan Bahçekapılı 2014 yılında yaşanan Soma faciası nedeniyle düğünlerini erteleyerek Haziran ayında davetlileriyle bir tören gerçekleştirmiştir.

Çift evlendiğinde Buse Terim, 24 yaşındaydı. Günümüzde çiftin Nil ve Naz adında iki kız çocuğu bulunmaktadır.

Buse Terim Boşanıyor Mu?

Son günlerde sıkça konuşulan Buse Terim Volkan Bahçekapılı çiftinin 10 yıllık evliliği bitiyor mu sorusunu cevaplandırdık.

Futbolcuların dolandırılması olayının ortaya çıkmasıyla Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın evliliğine gölge düştüğü biliniyordu. Çift, bir süre önce sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı. Terim ve Bahçekapılı’nın boşanacağı öğrenildi.

Mersin Valisi'nden  şehit aileleri ve gazilere bayram ziyareti Mersin Valisi'nden şehit aileleri ve gazilere bayram ziyareti

Futbolcuların dolandırılması olayıyla bankacı Seçil Erzan gözaltına alındı. Davada Arda Turan’dan Emre Belezoğlu ve Fernonda Muslera’ya kadar pek çok ismin Erzan’a milyonlarca dolar kaptırdığı biliniyor.

Buse Terim’in eşi Volkan Bahçekapılı’nın da 226 yıl hapsi istenen Seçil Erzan’a milyonlarca dolar verip dolandırıldığı öğrenildi.

Bu dolandırılma olaylarının ardından Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın 10 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak boşanarak bitirecekleri öğrenildi. Buse Terim açtığı boşanma davasının gerekçesini “evlilik birliğinin temelinden sarsılması” olarak göstermiştir. İkilinin boşanma davası bugün İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görülecek. 

Buse Terim ve eşinin kim olduğunu ve boşanma süreçlerini sizler için açıkladık.

Buse Terim Esi 8

Muhabir: Duygu Tekin