Alanya sahilleri bayramda doldu taştı Alanya sahilleri bayramda doldu taştı

Havaş, Türkiye’de havalimanları ve şehir merkezleri arasındaki otobüs servis hizmetini sağlayan en önemli firmalar arasında yer alıyor. Antalya Havaş saatleri 2024 yılı için en çok araştırılan konulardan birisidir. Özellikle otogar, Migros, şehir merkezi, havalimanı, Manavgat gibi noktalar için saatler merak ediliyor. Tüm detaylara yer veriyoruz…

Antalya Havalimanı Havaş saatleri, genellikle tüm uçak seferleri için düzenlenmektedir. Ancak dönem dönem bazı değişiklikler olabilmektedir. Güncel durumu sizler için aktarıyoruz. Ek olarak Antalya Havaş durakları hakkında da bilgi veriyoruz. İşte Havaş Antalya saatleri…

Antalya Havaş Saatleri 2024 [GÜNCEL]

Antalya, gerek turistik bir şehir olması nedeniyle, gerekse de kalabalık bir şehir olması nedeniyle ulaşım açısından oldukça önemlidir. Havaş saatleri Antalya için bu nedenle sıklıkla sefer düzenleyecek şekilde belirlenmiştir.

Antalya Havaş saatleri, havalimanından şehir merkezine ve bunun tersi yönü olmak üzere iki farklı şekilde belirlenmiştir. Ayrıca Gazipaşa Havalimanı için de ek seferler bulunmaktadır. Antalya Alanya Havaş saatleri için de bu doğrultuda bilgiler vereceğiz.

Ancak Antalya Havaş durakları sayı bakımından çoktur ve şehir genelinde herkesin ihtiyacına yönelik olarak oluşturulmuştur. Tüm bilgileri aktarıyoruz…

Antalya Havalimanı Havaş Saatleri [Şehir Merkezine Gidiş]

Havaş Saatleri Antalya

Antalya Havaş saatleri 2024 araştırmasında en çok havalimanından şehir merkezine gidiş seferleri merak edilmektedir. Havaş’ın resmi web sitesinden aldığımız bilgilere göre tüm uçak seferleri için şehir merkezine gitmek üzere otobüs kalkmaktadır. Bu nedenle spesifik olarak saat belirlenmemiştir.

Havaş saatleri Antalya için Gazipaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine düzenlenen servis saatleri için de aynı şey söz konusudur. Tüm iç hat uçuşları için sefer düzenlenmektedir.

Antalya Havalimanı Havaş saatlerine dair açıklamalar şöyledir:

“Antalya Havalimanı’na inecek olan tüm iç hat uçuşları için servis hizmeti düzenlenmektedir. Dış hat yolcuları ise iç hat bölümüne gelerek bu hizmetten faydalanabilmektedir.”

Havaş Antalya Saatleri [Havalimanına Gidiş]

Antalya Havaş saatleri şehir merkezinde yer alan duraklardan havalimanına gidişler için ayrı şekilde belirlenmiştir. Gün içerisinde sefer sayısı bakımından yeterli hizmet sağlayan Havaş saatleri Antalya için aşağıdaki tablodan faydalanabilirsiniz.

Havaş Antalya saatleri şehir merkezinden Havalimanı’na gidiş için şu şekildedir:

02:00

08:00

13:00

18:00

04:00

09:00

14:00

19:00

05:00

10:00

15:00

20:00

06:00

11:00

16:00

21:00

07:00

12:00

17:00

 

Buradaki bilgileri Antalya Otogar Havaş saatleri açısından da değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezinden Antalya Havalimanı’na gidiş için 02:00 – 21:00 saatleri arasında her saat başı servis hizmeti düzenlenmektedir. Ek olarak Antalya Migros Havaş saatleri için de bu listeyi dikkate alabilirsiniz.

Havaş Saatleri Antalya: Alanya Şehir Merkezi – Gazipaşa Havalimanı

Havaş Antalya Saatleri

Antalya Havaş saatleri için diğer hizmetler ise Alanya şehir merkezinden Gazipaşa Havalimanı’na gidişler için düzenlenmektedir. Antalya Havaş güzergahı açısından gelişmiş olan bu hizmet, servis saati bakımından da oldukça yeterlidir. Aşağıdaki tablodan güncel saatleri inceleyebilirsiniz…

Antalya Alanya Havaş saatleri Gazipaşa Havalimanı’na gidecek yolcular için şu şekildedir:

 • 03:30
 • 04:30
 • 07:30
 • 11:00
 • 14:00
 • 20:30

Antalya Havaş Durakları [Tam Liste]

Antalya Havaş saatleri için merak edilen bir diğer konu da güzergah içerisindeki duraklardır. Antalya’da Havaş güzergahları, tüm yolcuları kapsayacak şekilde belirlenmiştir. Özellikle Alanya ve Antalya Şehir Merkezi için durak sayısı çok fazladır.

Antalya Havaş durakları Şehir Merkezi ve Alanya için şu şekildedir:

Antalya Şehir Merkezi

Alanya Şehir Merkezi

Depo AVM

Otogar Yanı Göçmentürk Petrol Ofisi

Hal Kavşağı

Damlataş Denizbank Önü

Kepez Belediyesi Kavşağı

Ticaret Odası Önü

Sanayi Karakolu Kavşağı

Alanyum Karşısı Shell Petrol Ofisi

İstikbal

Metro Kavşağı Durak

Çallı

Koçtaş Karşısı

Otogar

Tosmur Belediye Önü

Öğretmen Evi

Alantur Durak

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yüceller Petrol Karşısı

Akdeniz Üniversitesi Kampüs

Kestel Üniversite Sahil Durak

Akvaryum

Mahmutlar Belediye Sahil Durak

Arapsuyu Pastanesi

Mehmet Çakır Caddesi Sahil Durak

Konyaaltı Migros AVM

Doris Aytur Karşısı Sahil Durak

Önerilen içerik: Antalya Havalimanı Dünyaya Örnek Olacak

Antalya Havaş Fiyatları 2024

Antalya Havaş Saatleri

Antalya Havaş saatlerine dair en güncel bilgileri paylaştık. Servis saatlerinde herhangi bir değişiklik olması durumunda güncel bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Son olarak Antalya Havaş fiyatları için bilgilerimizi verelim.

Antalya Havaş saatlerinin farklı güzergahlara göre belirlendiğini belirtmiştik. Fiyatlar da direkt olarak sefer konumuna göre belirlenmektedir.

Antalya Havaş fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

 • Alanya – Gazipaşa Havalimanı: 165 TL
 • Antalya – Antalya Havalimanı: 100 TL

NOT: Yukarıdaki fiyatlar gidiş – geliş iki yön için de geçerlidir.

Antalya Havaş İletişim

Antalya Havaş saatleri 2024 bilgileri haricinde son olarak iletişim bilgilerini verelim. Antalya Havaş iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • 0850 222 0 487
 • 444 0 487
 • 0 555 985 11 45

Muhabir: Veli Akoğlu