Burdur'da elektrik kesintisi: 26 Mayıs Pazar günü kesinti uygulanacak ilçelerin listesi... Burdur'da elektrik kesintisi: 26 Mayıs Pazar günü kesinti uygulanacak ilçelerin listesi...

Antalya Kart, yayınladığı duyurular ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Vatandaşların ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamasını, bakım, onarım ve yenileme çalışması yapılması halinde alternatif güzergahları tercih edilmesini sağlayan Antalya Kart'dan yeni bir duyuru daha geldi.

Antalya Kart, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile belirli hatlarda değişikliğe gidildiğini bildirdi. Batıgar Kart Merkezi, Doğu Garajı Kart Merkezi ve öğrenci kayıt döneminde açık olan Olbia Kart Merkezi ile hizmet veren Antalya Kart, üniversite bahar şenlikleri nedeniyle belirli hatların ring aracına dönüştürüleceğinin bilgisini verdi.

ULAŞIMDA BAHAR ŞENLİKLERİ ETKİSİ 

Vatandaşların olası bir mağduriyet yaşamaması adına ön bilgilendirme yapan Antalya Kart, "AB07 HATTI RİNG SEFERLERİ DUYURUSU" başlığı ile yayınladığı duyuruda şu ifadelere yer verdi:

"14.05.2024 tarihlerinde üniversite bahar şenlikleri nedeniyle AB07 levhalı hattımız, 00.00'a kadar ring aracı olarak hizmet verecektir. Detaylı bilgi için 0242 606 07 07 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz."

AB07 HATTI HANGİ GÜZERGAH?

AB07 hattı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi arasında hizmet vermektedir.


 

Muhabir: DUYGU TEKİN