Antalya Korkuteli’nde ‘topuklu efe’ olarak anılan İlçe Belediye Başkanı Saniye Caran belediyecilik alanındaki çalışmalarla ilgili bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

İLK ZİYARET EKREM İMAMOĞLU’NA

Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran İstanbul ziyaretinde, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Saniye Başkan yeni yapacağı projeler, çalışmalar, belediyecilik hizmetleri ve yerel yönetim konularında görüşlerini almak,  fikir alış verişinde bulunmak ve hayırlı olsun dileklerini iletmek için ilk olarak Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.  

“KORKUTELİ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?”

İstanbul’daki ziyaretleri ile ilgili bilgi veren Saniye Başkan, Edirne’deki güreşlerin ardından İstanbul’da bazı ziyaretlerde bulunduk. Yerel yönetimler arasındaki işbirliğini ve deneyim paylaşımını artırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda ilk önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ettik.31 Mart Seçimlerindeki başarıları münasebeti ile hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.  Daha yaşanabilir kentler ve Korkuteli’miz için neler yapabiliriz fikir alış verişinde bulunduk. Tecrübeleri ve bilgi birikimleri bizim için çok önemli,  Sayın Ekrem İmamoğlu Başkanıma ev sahipliği için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

BAŞKAN CARAN'IN İSTANBUL TEMASLARI

Korkuteli’nin topuklu efesi Saniye Caran İstanbul programı kapsamında Şişli Belediye Başkanı ve SODEM Başkanı Resul Emrah Şahan, Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Kurucusu Dr. Hasan Akgün, İMDER ve İSDER Genel Sekreteri Oğuz Yusuf Yiğit, İSDER Başkanı ve İMDER Başkanvekili Serkan Karataş, İBB Mahalli İdareler Eski Koordinatörü İhsan Yavaş ile görüştü. 


 

Muhabir: VELİ AKOĞLU