Antalya Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında dolu dolu etkinlik düzenledi. Buray, Burak Yeter ve Yüzyüzeyken Konuşuruz konserleri bayram coşkusu Antalya’yı saracak

ANTALYA'DA 19 MAYIS'TA HANGİ ETKİNLİKLER YAPILACAK?

Büyükşehir Antalya ve Alanya’da fener alayı ve konserler düzenliyor. Antalya’da ünlü DJ Burak Yeter ve Buray Sahne alacak. Alanya’da ise Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri kutlamalara renk katacak. Fener Alayı ve konserlere tüm Antalyalılar davetli.  

Antalya Fener Alayı 19 Mayıs

ANTALYA'DA 19 MAYIS COŞKUSU KENTİ SARDI

Atatürk’ün Samsun’a çıkarak kurtuluş mücadelesini başlattığı 19 Mayıs 1919'un 105. Yılı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı coşkulu bir programla kutlanacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 18 Mayıs Cumartesi saat 21.00’de Konyaaltı Beach Park Varyant Meydanı’nda ünlü DJ Burak Yeter sahne alacak. Burak Yeter, eşsiz sahne performansı ile Antalyalılara müzik ziyafeti sunacak. 

POP MÜZİĞİN SEVİLEN İSMİ BURAY ANTALYA'DA SAHNE ALACAK

19 Mayıs Pazar günü ise 19.30’da Konyaaltı Varyant’tan Cumhuriyet Meydanı’na Fener Alayı düzenlenecek. Fener alayının ardından Cumhuriyet Meydanı'nda ünlü sanatçı Buray konser verecek. Pop müziğinin sevilen ismi Buray saat 21.00’da en güzel şarkılarını Antalyalılar için seslendirecek. 

ALANYA’DA YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ KONSERİ 

19 Mayıs coşkusu Alanya’da da yaşanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek etkinlikte 19 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de Atatürk Anıtı önünde buluşularak Fener Alayı düzenlenecek. Alanya’daki kutlamalar saat 21.00’de Belediye Sarayı arkasında Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun konseri ile devam edecek. Fener Alayı ve konserlere tüm vatandaşlar davetli 


 

Kaynak: Antalya Büyükşehir Belediyesi/ Bülten