CHP’nin Antalya Kepez Belediye Başkan adayı Mesut Kocagöz’ün halk buluşmaları devam ediyor. Her gün bir mahallede Kepezliler ile bir araya gelen Kocagöz’ün son durağı Habipler Mahallesi oldu. Mahalle sakinleri ile birlikte iftarını açan Kocagöz, 1 Nisan’dan sonra Kepez’de sevgi ve kardeşliğin hüküm süreceğine dikkat çekti.  

İliç komisyon üyeleri arasında Antalya'dan 2 isim! Maden kazasını tüm yönleriyle araştıracaklar... İliç komisyon üyeleri arasında Antalya'dan 2 isim! Maden kazasını tüm yönleriyle araştıracaklar...

KEPEZ PROJELERİNİ ANLATTI

Antalya Kepez’deki parkları düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla daha güvenli bir duruma getireceklerini aktaran CHP Kepez adayı Kocagöz, “Park eksiği olan mahallelerde yeni parklar inşa edeceğiz. Vatandaşlarımızın yaşadığı bölgede, güvenle kullanabileceği ortak yaşam alanları ve açık havada nefes alabileceği parklar yapacağız. Gençlerimizin, kadınlarımızın, anne ve çocuklarımızın parklarda daha güvenle vakit geçirmesini sağlamak amacıyla parklarımızda ilgili kurumlarla iş birliği yaparak düzenlemeler yapacağız. Ayrıca park olmayan bölgeleri tespit ederek yeni parklar inşa edeceğiz” diye konuştu. 

KEPEZ’DE HER MAHALLEYE YAPILACAK 

CHP’nin Kepez adayı Kocagöz, yerel seçimlerde başkan seçilmesi durumunda Antalya Kepez’in her mahallesine ‘Taziye evi’ yapacağının sözünü de verdi. Kocagöz, “Vatandaşlarımızın acılarını paylaşmalarını ve taziye ihtiyaçlarını mahallelerinde karşılamalarını sağlamak amacıyla rahat, güvenli ve hijyenik ortama sahip taziye evlerini hayata geçireceğiz. İhtiyaç duyulan mahallelere, taziye törenlerinin düzenlenebileceği, yeterli alana ve gerekli tesislere sahip taziye evleri oluşturacağız. Kepez için vatandaşımızın yanındayız” diyerek kendisini dinleyenlere hitap etmeyi sonlandırdı. 

Muhabir: VELİ AKOĞLU