Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer Belediyesince işletilecek olan kafede zemin düzeltme ve kilitli taş döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tekirova sahiline yapılan kafe hem uygun fiyatları hem de vatandaşın uzun saatler oturabileceği rahatlığıyla dikkat çekiyor. 

UYGUN FİYATLI TARİFESİYLE DİKKAT ÇEKİYOR 

Kemer Belediyesi Kemer halkına verdiği sözleri tutmaya devam ediyor. Son olarak Kemer Belediyesi'nce işletmesinin yapılacağı kafede zemin çalışmaları son sürat devam ediyor. Kafe yapım çalışmaların tamamlanmasının ardından Kemer halkının hizmetine sunulacak. Uygun fiyat tarifeleriyle vatandaşların rahatça vakit geçirebileceği bir yer olacak olan kafenin Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’ndaki Deniz Kafe gibi ilgi görmesi bekleniyor.

UYGUN FİYATLARLA DENİZE KARŞI ÇAYINI İÇEBİLECEK

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi olarak verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz. Belediyemize ait Deniz Kafemizin bir örneğini Tekirova sahilinde de yapıyoruz. Vatandaşlarımız yeni yapılan kafemizde rahatça vakit geçirebilecek. Uygun fiyat tarifeleriyle halkımız denize karşı çayını yudumlayabilecek. Halkımız bize güvenmeye devam etsin” dedi.

Eğirdir Kaymakamı Çelik: "Uyum içerisinde çalışacağız" Eğirdir Kaymakamı Çelik: "Uyum içerisinde çalışacağız"

Kaynak: Kemer Belediyesi-Bülten