Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin Engelliler Haftası için düzenlendiği defilede özel bireyler, aileleriyle çiçek konseptiyle tasarladıkları kıyafetleri kırmızı halıda sergiledi. 

ANTALYA'DA ÇOK ÖZEL DEFİLE

Engelli bireyler ve ailelerine yönelik sosyal destek programları yürüten Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nda çok özel bir defileye imza attı. Engelsiz Kafe’nin özel bireyler, aileleriyle hazırladığı çiçeklerle süslenmiş baharın gelişini müjdeleyen kıyafetleriyle kırmızı halıda yürüdü.

Mersin’de araç denetimleri sıklaştı! Zabıta ekipleri hiç acımıyor Mersin’de araç denetimleri sıklaştı! Zabıta ekipleri hiç acımıyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL BİREYLERE DEFİLE ETKİNLİĞİ

Antalya Beşiktaşlılar Derneği ve Türkiye Sakatlar Derneği Antalya Şubesi’nin de destek verdiği Bahar Defilesi’nde Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın eşi Ümran Uysal’da yer aldı. Engelsiz Kafe’nin düzenlediği etkinliklere kızı Ecehan’la düzenli katıldığını belirten Yasemin Öğüt, çalışmalar dolayısıyla Başkan Uysal’a teşekkür etti. Günler öncesinden çiçek konseptiyle kıyafetler hazırladıklarını anlatan Öğüt, bu tür etkinliklerle toplum üzerinde farkındalığın arttığını da söyledi. 

Kaynak: Muratpaşa Belediyesi