Antalya’da uygun fiyatlı giyim ürünlerinin satıldığı semt pazarları büyük ilgi görüyor. Havaların ısınmaya başladığı bugünlerde özellikle tişört ve şort satışlarında patlama yaşanıyor. Semt pazarlarının giyim tezgahlarını süsleyen ürünlerin fiyatı 50 ile 250 lira arasında değişiyor. 

ANTALYA'DA UCUZ GİYİM ÜRÜNLERİ

Cuma günleri giyim, aksesuar, ev tekstili ürünleri satışı yapılan pazar alanı Antalyalılara uygun fiyatla alışveriş fırsatı sunuyor. İhraç fazlası ürünlerin de satıldığı giyim pazarında, gençlere yönelik renkli tişörtler ilgi çekiyor.

EN ÇOK İLGİ GÖREN PAZARLAR ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde kurulan geleneksel Çarşamba ve Cuma Pazarları'nda yer alan giyim tezgahları büyük ilgi görüyor. Ürün fiyatlarının 50 ile 250 lira arasında değiştiği giyim pazarlarında son dönemde en çok satan ürünler tişört ile şort oldu. Diğer yandan tanesi 50 ile 150 lira arasında değişen yazlık terliklerde yok satıyor. 

İHRAÇ FAZLASI MARKALI ÜRÜNLER BU PAZARDA

İhraç fazlası marka ürünlerin tezgahlarda yerini aldığı semt pazarlarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Kaliteli giyim ürünlerinin satıldığı semt pazarlarında alışveriş yapan Antalyalılar ucuzluktan dolayı pazardan memnun ayrılıyorlar. Her türlü giyim ürünlerinin satıldığı Cuma Pazarı’na esnaf kadar vatandaşlarda alım satımdan oldukça memnunlar. 

PAZARDAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Muratpaşa ilçesi Kızılsaray Mahallesi'nde Cuma günleri açık olan giyim pazarında kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünlerinden gözlük, takı ve aksesuar ürünlerine, mutfak gereçlerinden halı ve kilimlere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Cuma günleri giyim, aksesuar, ev tekstili ürünleri satışı yapılan pazar alanı Antalyalı vatandaşlara uygun fiyatla alışveriş fırsatı sunuyor. İhraç fazlası ürünlerin de satıldığı giyim pazarında, gençlere yönelik renkli tişörtler ilgi çekiyor.   
 

Muhabir: BÜLENT ÖNER