Antalya'nın Serik ilçesinde 29 yaşındaki Erkan Ozan, çıkan tartışmada 3 yıl önce boşandığı  eski eşi 28 yaşındaki Pınar G.yi 15 yerinden, birlikte gördüğü 28 yaşındaki Volkan G.'yi 6 yerinden bıçakla yaraladı. Polisin gözaltına aldığı Erkan Ozan’ın ifadesi ise pes dedirtti.

3 YIL ÖNCE BOŞANDIĞI EŞİNİ VE YANINDAKİ ERKEĞİ BIÇAKLADI

Antalya’nın Serik  ilçesi Belkıs Mahallesi'nde meydana gelen olayda Erkan Ozan, yaklaşık 3 yıl önce ayrıldığı Pınar G.'yi başka bir erkekle görünce taraflar arasında tartışma çıktı. Büyüyen tartışmanın ardından Ozan, bıçakla saldırdığı Pınar G.'yi 15, birlikte gördüğü Volkan G.'yi 6 yerinden yaraladı. Volkan G., Pınar G.'yi kendine ait araca alarak Serik Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada ilk müdahalesi yapılan ve sağlık durumu ciddi olan Pınar G., Antalya'ya sevk edildi. Volkan G.'nin ise Serik Devlet Hastanesi'nde tedavisi sürüyor.

İFADESİ PES DEDİRTTİ! 

Polisin gözaltına aldığı Erkan Ozan ilk ifadesinde, Pınar G. ile 3 yıl önce ayrıldıklarını, yeniden barışmak ve evlenmek için zaman zaman görüşmek istediğini, eski eşini başka bir erkekle görünce de ne yaptığını bilmediğini ve bıçakladığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

Kaynak: DHA