Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Antalya’nın Kaş ilçesinde bir kişinin ayaklarından halatla otomobilin arkasına bağlanarak sürüklenmesi olayı sonrasında adli soruşturması başlatıldığını ve sürücünün tutuklandığını açıkladı.

İzmir’den yürek burkan haber! 10 köpek zehirlenerek öldürüldü İzmir’den yürek burkan haber! 10 köpek zehirlenerek öldürüldü

ARACINA HALATLA BAĞLADIĞI KOMŞUSUNU METRELERCE SÜRÜKLEDİ 

Antalya’nın Kaş ilçesinde köpek yüzünden tartışan iki komşu birbirine girdi.  Tartışma bir anda alevlendi ve kavgaya dönüştü. Şaban T., Orhan S.'yi halat ile aracına bağlayarak metrelerce sürükledi. Olaya şahitlik eden vatandaşlar durumu 112 Çağrı Merkezlerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi.Sırtından ve bacağından yararlanan Orhan S. ise hastanede tedavi altına alınırken Ş. T.' ise gözaltına alındı.

Aracına Bğlayarak Yol Boyu Sürükledi 2

ÖNCE SERBEST BIRAKILDI, SONRA TUTUKLANDI!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Şaban T. 'nin tutuklandığını duyurdu.  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Antalya'nın Kaş ilçesinde bir kişinin ayaklarından iple otomobilin arkasına bağlanarak sürüklenmesi olayı asla kabul edilebilir bir durum değildir. Olayın hemen ardından Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli soruşturma başlatılmıştır. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan otomobil sürücüsü şüpheli şahıs sevk edildiği sulh ceza hâkimliğince tutuklanmıştır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA