Antalya’da seyir halinde olan 54 yaşındaki okul müdürünün idaresindeki motosiklet, hafif ticari araca çarptı. Olay yerinde hayatını kaybeden okul müdürünü motorundan tanıyan meslektaşları hemen araçlarından inip, müdürün yanına koştular. Acı haberi alan meslektaşlar Senin otomobilin vardı, ne işin vardı motosiklette" diyerek gözyaşı döktü. 

ANTALYA’DA KAZA OKUL MÜDÜRÜNÜ HAYATTAN KOPARDI 

Kaza, öğle saatlerinde Kemer- Antalya kara yolu üzerindeki Küçükçaltıcak mesire alanı girişinde meydana geldi. 47 yaşındaki hafif ticari araç sürücüsü S.Ö., Çaltıcak girişindeki kavşaktan Antalya istikametine doğru dönmek için manevra yaptığı anda Göynük Atatürk İlkokulu Müdürü Erkan Şahin idaresindeki motosiklet ile çarpıştı. Motosikletten düşen Şahin, metrelerce savruldu.

ÖĞRETMENLER MESLEKTAŞLARI İÇİN GÖZYAŞI DÖKTÜ

İhbar sonucu olay yerine sağlık ekipleri, Şahin'in yaşamını yitirdiğini belirledi. Polisin kaza yerinde incelemesi sürerken, bölgeden geçen Şahin'in meslektaşları, motosikleti tanıyarak araçlarından indi ve öğretmenin yanına koştu. Şahin'in yaşamını yitirdiğini öğrenen öğretmenler büyük üzüntü yaşadı. Öğretmenlerden bazıları "Senin otomobilin vardı, ne işin vardı motosiklette" diyerek gözyaşı döktü.

BU AYNI YERDE GERÇEKLEŞEN İKİNCİ KAZA

Kazayı görüp olay yerine gelen Antalya Balıkçı Barınağı Kooperatif Başkanı Cemal Talas, aynı yerde ikinci kazanın yaşandığını, hem kavşaktan hem de barınaktan araçların kontrolsüzce çıktığını, kavşağa ışıklandırma yapılması gerektiğini söyledi. Okul müdürü Şahin'in, Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde ikinci kez üniversite okuduğu, derse gitmek için okuldan erken çıkarak motosikletine bindiği öğrenildi. Erkan Şahin'in cenazesi morga götürülürken, diğer sürücü S.Ö. ise jandarma tarafından gözaltına alındı.

Antalya'da suç makinesi baba-oğul yakalandı! Serik ve Taşağıl'da işletmeleri varmış Antalya'da suç makinesi baba-oğul yakalandı! Serik ve Taşağıl'da işletmeleri varmış

Kaynak: DHA