Antalya'nın en büyük açık hava mağazası her çarşamba kent merkezinde kurulan Muratpaşa Çarşamba Pazarı ile aynı adresi paylaşıyor. Giyim'den kozmetiğe yüzlerce çeşit ürünün vatandaşlarla buluştuğu Antalya'nın en büyük açık hava mağazası SGK İl Müdürlüğü karşısında yer alan kapalı pazar alanının ikinci katında kuruluyor.  

ANTALYA’DAKİ AÇIK HAVA MAĞAZASINDA YOK YOK! 

Antalya’da yaşayanların her çarşamba ziyaret ettiği açık hava mağazasında giyimden kozmetiğe yok yok. 15 liradan başlayan fiyatlarla giyim ürünlerinin yer aldığı mağazada üst değiştirme kabinleri de yer alıyor. Açık hava mağazası SGK İl Müdürlüğü’nün karşısında yer alan Muratpaşa Çarşamba pazarının kurulduğu alanın ikinci katında yer alıyor.  

ANTALYALILAR AKIN AKIN BU PAZARA GELİYOR

Antalya'da her Çarşamba kurulan açık hava mağazasına ilgi oldukça yoğun durumda. İhracat fazlası giyim ve kozmetik ürünlerinin uygun fiyatlarla satışa sunulduğu pazar alanında ayrıca ayakkabı ve çanta satışı da yapılıyor. Antalyalıların akın akın gittiği pazar alanında yer alan esnaflar ise satışlardan oldukça memnun. 

ÜRÜNLER KAPIŞ KAPIŞ SATIN ALINIYOR

Antalya'daki açık hava mağazasında konfeksiyonda 15 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan ürünler kapış kapış satın alınıyor. Kapalı pazar alanının zemin katında sebze ve meyve alışverişini tamamlayan Antalyalılar ihtiyaç duydukları giyim ürünlerini ise hemen bir kat yukarısındaki açık hava mağazasında uygun fiyatlarla satın alıyor. 

TikTok Keşfet Saatleri 2024: TikTok’ta Keşfete Düşmek İçin En İyi Video Paylaşım Gün ve Saatleri! TikTok Keşfet Saatleri 2024: TikTok’ta Keşfete Düşmek İçin En İyi Video Paylaşım Gün ve Saatleri!

Antalya Çarşamba Pazarı Kıyafet

ANTALYALILAR 'ÇARPA' OLARAK BİLİYOR

Antalya’da yaşayan vatandaşların 'ÇARPA' olarak bildiği giyim pazarı geleneksel olarak her Çarşamba Muratpaşa ilçesinde kuruluyor. Uygun fiyata giyim ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Antalyalılar her çarşamba akın akın ÇARPA'ya gidiyor. Hınca hınç dolan Antalya'nın en büyük açık hava mağazası ÇAPRA'da çarşamba günleri adım atmak neredeyse imkansız bir hal alıyor.  

Muhabir: BÜLENT ÖNER