Antalya Muratpaşa sınırları içerisinde yer alan Güllük Caddesi bugünlerde vatandaşların akınına uğruyor. Caddenin eski hareketli günlerine dönmesinin sebebiyle hazır giyim ürünlerindeki fiyatların dibe vurması. 

GÜLLÜK CADDESİ AÇIK HAVA AVM’SİNE DÖNÜŞTÜ

Antalya’nın merkezinde Güllük Caddesi’nde yer alan giyim mağazalarında 50 TL’ye tişört, 200 TL’ye pantolon, bin 500 TL’ye takım elbise alabilirsiniz. Lüks mağazalara taş çıkartan bu mağazalarda giyim ürünleri sudan ucuz.

Antalya Hava Durumu: 22 Mayıs Çarşamba günü ilçelerde detaylı hava durumu... Antalya Hava Durumu: 22 Mayıs Çarşamba günü ilçelerde detaylı hava durumu...

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜN TİŞÖRT

Havaların ısınmasıyla birlikte yazlık giyim eşyaları satışa çıktı. En çok tercih edilen giyim ürünlerinin başında tişört geliyor. Tişörtün yanı sıra, şort ve diğer yazlık giyim ürünlerinin satıldığı Güllük caddesinde ürünlerin fiyatı 50 ile 2 bin lira arasında değişiyor. 

İHRACAT FAZLASI ÜRÜNLERİ DE BULMAK MÜMKÜN 

Cadde ve sokaklardaki tezgahların yanı sıra mağazalarda da her türlü hazır giyim ürününün çok ucuza satıldığı Güllük Caddesi, AVM’lerdeki ünlü markaların mağazalarını aratmıyor. İç giyimden ayakkabıya, çoraptan takım elbiseye kadar her şeyi bulmanın mümkün olduğu caddede dünya markalarına ait ihracat fazlası ürünlere de uygun fiyatlar üzerinden ulaşmak mümkün. 


 

Muhabir: BÜLENT ÖNER