Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından "efsane başkan" olarak tanımlanan Aziz Yıldırım ile seçime tekrardan girme kararı alan Ali Koç'u karşı karşıya getiren Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesi, taraftarları dopdolu bir takvim bekliyor.

TARAFTARIN HEYECANI DORUKTA

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın 30-31 Mayıs'ta, yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde ise 8-9 Haziran'da yapılacağını açıklayan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün taraftarları bu kez "Aziz Yıldırım, Antalya'ya gelecek" iddiasının heyecanını yaşıyor. Söylentilerle ilgili en net açıklama Antalya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alican Demirci'den geldi. Konuya ilişkin yazılı bir açıklamada bulunan Demirci, "Fenerbahçe Spor Kulübü'nün efsane başkanlarından Sayın Aziz Yıldırım'ı önümüzdeki günlerde Antalya'da ağırlamanın büyük mutluluğunu yaşayacağız" ifadelerini kaydetti.

"BÜYÜK MUTLULUK YAŞAYACAĞIZ"

Başkan Demirci, Antalya Fenerbahçeliler Derneği'nin X hesabı üzerinden yayınladığı, Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması sonrası yaşanan kritik başlıkları da içeren açıklamasında şunları beliritti: 

"Değerli Fenerbahçeliler, Sosyal medya hesaplarımızdan da yaptığımız duyuruda belirttiğimiz gibi, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün efsane başkanlarından Sayın Aziz Yıldırım'ı önümüzdeki günlerde Antalya'da ağırlamanın büyük mutluluğunu yaşayacağız. Kendisinin yoğun programı nedeniyle, bir kaç gün içinde net tarihi birlikte planlayarak büyük başkanımızı sizlerle buluşturacağız. 

Bu kapsamda düzenleyeceğimiz kapsamlı organizasyona katılmak istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz telefon numaralarından bizlere gün içinde ulaşabilirsiniz. Organizasyonumuzun tarihi, yeri ve saati konusunda geniş kapsamlı bilgilendirmeyi bir kaç gün içinde yapacağımızı tekrar hatırlatmak istiyorum. 

İLETİŞİM: 0532 732 1907 ve 0533 373 1907 

Diğer yandan Fenerbahçe futbol takımımızın Rams Park Stadı'nda oynanan karşılaşmada Galatasaray karşısında aldığı muhteşem galibiyetten dolayı tüm futbolcularımızı gönülden tebrik ediyorum. Maç önü, içi ve sonrasında yaşanan olaylara hiç bir şekilde şaşırmadığımızı, Galatasaray-TFF Anonim Şirketi'nin sergilediği işbirliğine, maçın hakemi Arda Kardeşler'in verdiği tüm hatalı kararlara rağmen aldığımız 3 puanın ne kadar değerli olduğunun bir kez daha altını çizmek istiyorum. 

Maç öncesinde başlayan küfürlü tezahüratlardan tutunda, sahaya atılan yabancı cisimlere varıncaya kadar her türlü nezaketsizliği gösteren Galatasaray'ın maç sonrasında da aşağılıkça davranışları tüm spor kamuoyunun gözlerinin önünde gerçekleşmiştir. Haddini aşan söylemleriyle kızarmayan yüzleri maç sonu açıklamalarına ve davranışlarına yansıyan Galatasaray yöneticilerini de şiddetle kınıyorum."

Muhabir: DUYGU TEKİN