Haberler.com'da yayınanan habere göre Fenerbahçe'de başkanlık seçimini kaybeden Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a bir teklif sundu.

YILDIRIM, PROJESİNİN ARKASINDA

Aziz Yıldırım, seçim vaadi arasında bulunan stadyum yenileme projesi için Ali Koç'a raporları yolladı ve maliyetin karşılanması teklifinde bulundu. Ali Koç, projeyi beğendiğini belirterek süre istedi ve önümüzdeki dönemde resmi adımların atılabileceğini ifade etti. Hareketli günlerin yaşandığı Süper Lig devi Fenerbahçe'de başkanlık seçimini kaybeden Aziz Yıldırım'dan çok konuşulacak bir hamle geldi.

"MALİYETİNİ KARŞILAYACAĞIM"

Başkanlık seçimini kaybetmesine rağmen elindeki projeleri hayata geçirmek isteyen Aziz Yıldırım, Ali Koç'a tarihi bir teklifte bulundu. En büyük seçim vaadi arasında bulunan stat yenileme projesi için Ali Koç'a raporları yollayan Aziz Yıldırım, stadyumun maliyetini karşılama sözü verdi.

ALİ KOÇ SÜRE İSTEDİ

Yeni stadyum projesini çok beğenen Ali Koç, Aziz Yıldırım'a teşekkür edip süre istedi. Yapılacak projenin büyüklüğünden dolayı planlama yapılması gerektiğini savunan Ali Koç, önümüzdeki dönemde resmi adımları atabilir.

Kaynak: Haberler.com