Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı ve yeni başkan adayı Aziz Yıldırım, Ülker Stadı'nın karşısında açılan seçim irtibat ofisinde açıklamada bulundu. Yıldırım, Beşiktaş'ın "Portekizli teknik adamla anlaştık" yönündeki açıklamasının doğru olmadığını belirtti.

"BU DEĞERİ İYİ DÜŞÜNSÜNLER"

Beşiktaş'ı, birilerinin tetikçiliğini yapmakla suçlayan Yıldırım, "Mourinho ile yüz yüze görüşme yaptık ve 2 saat konuştuk. Beşiktaş 7 milyona anlaştık diyormuş, üstüne 5 de  ben vereyim, 12'ye anlaşsınlar getirsinler. Yalan konuşuyorlar. Bazı insanların tetikçiliğini yapmaya kalkışıyorlar. Beşiktaş'a yakışmıyor. Ben Aziz Yıldırım olarak Süleyman Seba ile başkanlık yaptım, bu değeri iyi düşünsünler, iyi taşısınlar." ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ'IN GÜCÜ YOK"

Mourinho ile görüştüklerini ve Beşiktaş ile böyle bir konuşmalarının olmadığını dile getirdiğini vurgulayan Yıldırım, "Hasan Arat'a da söyleyeyim, bu tip konuşmalardan vazgeçsinler. 7 milyona gelecekse biz çekilelim. Beşiktaş'ın böyle bir gücü yok, ayıp. Birbirimize saygılı olacağız. Mourinho'ya söyleriz anlaşıyormuşsun deriz biz çekiliriz. İstanbul'a reklam çekimi için geldiğinde Beşiktaş'tan 2 kişi geldi bana dedi. Onlarla 'Spor üzerine sohbet ettik' dedi. 'Böyle bir konuşmamız olmadı' dedi." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA