Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde sahada mesaide olan personel ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Kotan, emekçilerin her zaman yanında olacağını ve haklarını savunacağını söyledi.

KOTAN EMEKÇİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde işçilerin hakları için alanlarda olacağını söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, "1 Mayıs’ta sizlerle birlikte kahvaltı yapmak istedik. Ara ara belirli dönemlerde sizi ziyarete geleceğiz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sizler ve bizim için özel bir gün. Bugün bizler alanlarda olacağız. Sizlerin hakkı için yürüyeceğiz’’ dedi.

“BİZ DE BİR EMEKÇİYİZ”

Emeğin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Kotan, ‘’O yüzden sizleri sabah sabah rahatsız ettik. Siz bizden sonra mesaiye başlayacaksınız. Aslında ben de sizden sonra mesaiye başlayacağım. Benim de sabahım yok gecem yok. İşler nasıl sizlerin yoğunsa bizlerin de yoğun. Biz de bir emekçiyiz. Konyaaltı’na hizmet ediyoruz. Ben sizlerle ilk kez bir araya geldiğim zaman da söyledim. Aynaya baktığınız zaman beni görün. Çünkü bende işçilikten geliyorum. Nasip oldu bu durumlara geldik. Ama biz nereden geldiğimizi de nasıl geldiğimizi de hiçbir zaman unutmuyoruz“ dedi.

Antalya 19 Mayıs coşkusu! Binlerce kişi fener alayına hazırlanıyor Antalya 19 Mayıs coşkusu! Binlerce kişi fener alayına hazırlanıyor

“BUGÜN TÜM EMEKÇİLERİN GÜNÜ”

İşçilerin haklarını savunacağını söyleyen Kotan, "Sizin alın terinizi, emeğinizi iyi bilen bir belediye başkanı olacağımı her zaman söyledim. Hakkınızı savunacağımı söyledim. Bu sözümde de duracağım. Her zaman için çalışan arkadaşlarımla sizlerle beraber mutlu mesut yol yürüme taraftarıyım. Yanınızda olacağız. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sizin gününüz, tüm emekçilerin günü. 1 Mayıs İşçi Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar’’ diye konuştu.

Kaynak: Konyaaltı Belediyesi- Bülten