2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk gününde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, öğrenci ve öğretmenlerin coşkulu alkışları eşliğinde Muhittin-Mustafa Böcek Anadolu Lisesi'ne girdi. Başkan Böcek, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileğinde bulundu.

BAŞKAN BÖCEK'İN MUTLULUĞU

Başkan Böcek, okulun kendisi ve babasının adını taşımasından duyduğu onur ve mutluluğu dile getirerek,

“Böylesi özel ve güzel bir günde, Cumhuriyetimizin 100. yılında 2023-2024 eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılı olmasını diliyorum."

anne ve babasını da anarak, öğrencilere yönelik mesajlarını iletti.

CUMHURİYET'İN 100. YILINA ÖZEL MESAJ

Öğrencilere seslenen Başkan Böcek, Cumhuriyet'in 100. yılı vesilesiyle önemli bir mesaj verdi.

Böcek, “Ata'mızın dediği gibi 'Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz." dedi.

Gençlerin ülkenin geleceği için kritik bir role sahip olduğunu ve Cumhuriyetin devamı için çaba göstermeleri gerektiğini vurguladı.

ÖDÜLLER VE BAŞARILAR 

Başkan Böcek, geçen eğitim yılında dereceye giren öğrencilere altın hediye etti. Osman Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazanan okul birincisi Beste Dönmez, Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Bölümü'nü kazanan okul ikincisi Elif Tahmaz ve okul üçüncüsü Sude Tok, ödüllerini Başkan Böcek'in elinden aldılar.