Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, görev yaptığı ilçe ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek için Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Koçyiğit ve belediye bürokratları ile Ankara’ya giden Başkan Şahin’in ilk durağı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü oldu. Burada belediyeye ait projeler ve yarım kalan işler konusunda görüşmeler yapıldı.

TARIMA YÖNELİK TALEPLER İLETİLDİ

Ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı’na geçen Başkan Şahin, Bakanlıkta turizm bölgesinde bulunan otellerin sorunları, belediyenin bu bölgelerdeki projeleri hakkında görüşmelerde bulundu. Başkan Şahin ve kurmayları daha sonra ise Tarım ve Orman Bakanlığı’nı ziyaret etti. Tarım ve Orman Bakanlığı’nda, tarımsal konularda Aksu Belediyesi ile ilgili talepler iletilerek bu konularda görüşmeler yapıldı.

MÜLKİYET SORUNU ELE ALINDI

Ankara temasları kapsamında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na da uğrayan Başkan Şahin ve ekibi, burada da Karaçalı Mahallesi ile ilgili mülkiyet sorununun çözümü konusunu ve diğer talepleri iletti. Bakanlıklara yaptığı ziyaretler sonrasında AK Parti Genel Merkezi’ni de ziyaret eden Başkan Şahin, burada da istişarelerde bulundu.

BAKANLIKLARI ZİYARET EDİYORUZ

Bakanlıklarla ilgili yaptığı ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Şahin,

CHP seçime girememe tehlikesiyle karşı karşıya!  Aday listesi red yedi CHP seçime girememe tehlikesiyle karşı karşıya!  Aday listesi red yedi

“İlçemizle ilgili konuları Ankara’da yakından takip ediyoruz. İlgili Bakanlıklarımızı sık sık ziyaret ederek yarım kalan işlerimiz ve belediyemizin yeni projeleri hakkında görüşmelerde bulunuyoruz. Amacımız ilçemize en iyi şekilde hizmet etmek ” dedi.

Kaynak: BÜLTEN/AKSU BELEDİYESİ