Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla özel program düzenlendi. Program kapsamında Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de bulundu. Başkan Sözen, tüm mahalle muhtarlarıyla yakından ilgilenerek mahallelerinde yaşanan sorunlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

3 KUŞAKTAN MANAVGATA HİZMET

Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Özel Kalem Müdürü Hatice Sözen, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı. Başkan Şükrü Sözen, tüm mahalle muhtarlarıyla birebir ilgilenerek, mahallelerindeki sorunlarla ilgili bilgi aldı, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Manavgat Muhtarlar Derneği Başkanı ve Aydınevler Mahallesi Muhtarı Tahsin Yılmaz, Başkan Şükrü Sözen'e, kendisi gibi belediye başkanlığı yapmış olan dedesi Şükrü Sözen'in ve babası İbrahim Sözen'in fotoğrafları bir arada olduğu plaketi hediye etti. Babası ve dedesinin bir arada olduğu fotoğrafları gören Başkan Şükrü Sözen, duygulandı. Muhtarlar Derneği Başkanı Tahsin Yılmaz, Sözen ailesinin 3 kuşaktan beri Manavgat'a hizmet ettiğini söyleyerek, kentin bu günlere gelmesine yönelik verdikleri katkılardan dolayı Başkan Sözen'e teşekkür etti.

SÖZEN: HEPSİ MEMLEKET SEVDALISI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kente hizmet etme noktasında muhtarlarla koordineli bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirtti. Başkan Şükrü Sözen,

Ümit Uysal 'Komşu Buluşmaları'na başlıyor Ümit Uysal 'Komşu Buluşmaları'na başlıyor
"Muhtarlık bizim için çok önemli bir mevki. Büyüyen Manavgat'ımızın 106 mahallesi var. Bu büyük coğrafyayı mesai arkadaşlarım olan muhtarlarımızla taşımaya gayret ediyoruz. Her birisi seçilmiş ve işinin bilincinde arkadaşlarımız. Hepsi memleket sevdalısı insanlar. Muhtarlarımızla koordineli şekilde mahallelerimizin eksiklerini tespit etmeye çalışıyoruz. Onlarla çalışmaktan her zaman mutluluk ve gurur duyuyorum. Neden diye soracak olursanız, her birisi görevinin bilincinde. Bu bağlamda kendimi şanslı sayıyorum. Bugün de Muhtarlar Günü. Sağlık sorunları olan birkaç arkadaşımız haricinde tüm muhtarlarımız buradaydı. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Onların ihtiyaçlarına yönelik notlarımızı da aldık. Bütün muhtar arkadaşlarımın gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.