Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü adına er meydanlarında kol bağlayan başpehlivan Ali Gürbüz ile birlikte geçtiğimiz gün şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

ŞEHİT AİLESİNİN ACISINI PAYLAŞTI  

Başkan Nefi Kara’nın taziye ziyaretinde başpehlivan Ali Gürbüz ile birlikte belediye başkan yardımcıları ile meclis üyeleri de hazır bulundu. Başkan Kara, Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in Manavgat’ın Çakış mahallesinde bulunan taziye evinde, şehidin Babası İsmail Şen ile sohbet ederek acısını paylaştı. Taziye ziyareti, okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından son buldu.

'Mapa-Şamandıra' için son 15 gün! Antalya'dan İzmir'e kadar uzanacak 'Mapa-Şamandıra' için son 15 gün! Antalya'dan İzmir'e kadar uzanacak

Dsc 6794 (1)

"TÜM ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ BİZİM İÇİN KUTSALDIR"

Şehit yakınlarıyla sohbet eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, acı haber karşısında kahrolduklarını belirterek şehide Allah’tan rahmet dilediğini söyledi. Başkan Niyazi Nefi Kara, “Manavgat Belediyesi olarak milletimizin kutsal emaneti olan aziz şehidimiz Mustafa Şen kardeşimizin ailesinin her daim yanındayız. Bu vatan topraklarında canlarını ve kanlarını vererek huzur içerisinde yaşamımızı sağlayan tüm şehit ve gazilerimiz bizim için kutsaldır. Mustafa kardeşimiz, inşallah Peygamber Efendimize komşu olacaktır” dedi.

Kaynak: Manavgat Belediyesi-Bülten