Antalya'nın yoğun caddeleri, Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü kapsamlı temizlik çalışmaları sürüyor. Temiz bir kent için ana cadde ve bulvarlarda kaldırımlar yıkıyor, durakları temizliyor. 

DETAYLI TEMİZLİK YAPILDI 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi ve İşletme Şube Müdürlüğü, özellikle kent merkezindeki kapalı otobüs durakları olmak üzere, çeşitli alanlarda detaylı temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, gündüz yapışkanlı broşürleri kazıyarak, duvar yazılarını silerken; geceleyin ise yollar ve kaldırımları yıkayarak şehrin temizliğini sağlıyor.

ÇALIŞMALAR GECE DE SÜRÜYOR

Temizlik ekipleri, vatandaşlara rahatsızlık vermemek adına, Atatürk Caddesi ve Işıklar Caddesi gibi yoğun bölgelerde, insan yoğunluğunun azaldığı gece saatlerinde, 24.00 ile 07.00 arasında, çalışmalarını sürdürüyor. Mutlu Çabuk, saha kontrolörü olarak görev yapan bir belediye görevlisi, en kısa sürede bölgedeki tüm durakların temizliğini tamamlayacaklarını belirtti. Antalya Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetimi ve İşletme Şube Müdürlüğü'nde saha kontrolörü olarak görev yapan Mutlu Çabuk,

Antalya'mızın caddelerini temizlemek için itinalı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Otobüs duraklarımızın temizliğine başladık. En kısa sürede bölgedeki tüm durakların temizliğini tamamlayacağız. Atatürk Caddesi ve Işıklar Caddesi'nde vatandaşlarımıza rahatsızlık vermemek için insan yoğunluğunun azaldığı gece 24.00 ile 07.00 saatleri arasında yolları ve kaldırımları detaylı şekilde yıkıyoruz" dedi.