Küçük ev aletleri üzerinde çalışan bir firma, günlük 245 milyon bardak çay ve 30 bin ton kahve tüketen Türkiye için devrim niteliğine bir adım attı. Firma tarafından üretilen makineler sayesinde artık kilometrelerce uzaktan, elinizdeki telefon sayesinde çay demleyip, Türk kahvesi hazırlayabileceksiniz.

DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR ADIM

Dünya çok hızlı bir şekilde değişiyor. Teknoloji her geçen gün gelişiyor ve bu günlük yaşamımız da etkiliyor. Artık daha pratik, daha verimli, daha konforlu ev aletlerinin çıkmasıyla beraber günlük yaşantımız giderek daha kolaylaşmaya başladı. Küçük ev aletleri üzerine çalışan bir firma, çay demleme ve Türk kahvesi yapma alanlarında devrim niteliğinde bir adım attı. Günlük 245 milyon bardak çay ve 30 bin ton kahve tüketen Türk vatandaşları artık firma tarafından üretilen makineler sayesinde kilometrelerce uzaktan demleyip, Türk kahvesi hazırlayabilecek. Otomatik çay makinesi olmasının yanında akıllı ve işlevsel özellikleri sayesinde hem lezzet korunacak hem de zamandan tasarruf edilecek. 

İzmir'de şehit ailesi evlat acısını böyle gideriyor İzmir'de şehit ailesi evlat acısını böyle gideriyor

KİLOMETRELERCE UZAKTAN ÇAY DEMLEYİP, TÜRK KAHVESİ HAZIRLAYABİLECEKSİNİZ

Marka, çay ve kahve demlemedeki devrimsel ürününü şöyle açıklıyor, “Otomatik çay demleyebiliyor, uzaktan telefon ile kontrol edilebiliyor, sensör sistemi sayesinde taşırmadan Türk kahvesi yapabiliyor ve sesli uyarı sistemi ile kullanıcıyı haberdar ediyor. Üç farklı su kaynatma seçeneği, özel demleme teknolojisi, dokunmatik ekran ve paslanmaz filtre gibi diğer ek özellikleri de bulunuyor artık kilometrelerce uzaktan çay demleyip, Türk kahvesi hazırlayabileceksiniz” dedi.


 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP