Bakan Bolat’ın acı günü Bakan Bolat’ın acı günü

Malatya’da özel bir göz hastanesinde sağlık personeli olarak çalışan Hazar Ülger, iş çıkışı arkadaşları ile birlikte Başharık Mahallesi’nde bulunan bir zincir market mağazasına girdi. Burada çekirdek alan Ülger, eve geldiğinde ise gözlerine inanamadı. Paketin içinden içilmiş bir sigara izmariti çıktı. O anları videoya alan Ülger, dava açmaya hazırlanıyor. 

O ANLARI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI 

Poşetin içerisinde içilmiş bir sigara izmariti çıkması üzerine, üretici firmayı arayan Ülger'in telefonuna, poşetin üzerinde yazandan farklı bir firma çıktı. Başından geçenleri anlatan Ülger, “ Zincir markette alışveriş yaptık sonra çekirdek aldık arkadaşlarımla. Eve geldik ve fark ettik ki içinde sigara izmariti var. Konuyla ilgili bir muhatap bulamadık. Firma da bize dönüş yapmadı. Sonrasında bir video çekip bunu sosyal medya da paylaştık. Kısa sürede milyon izlendi video. Birçok yorum yapıldı benzeri şikayetlerle karşılaşanlar tarafından. Bu sıkıntılı bir süreç." dedi. 

DAVA AÇMAYA HAZIRLANIYOR 

Sağlıkçı olduğuna dikkat çeken Ülger, "Ben de bir sağlıkçı olarak, bu izmariti atan, içen kişinin herhangi bir bulaşıcı hastalığını olup olmadığını bilemiyoruz. Dava hazırlıklarına başladık, kesinlikle bu ciddi bir konu” diye konuştu. Ödemeyi kredi kartı ile yaptığını ve ekstrede bunun kesinlikle belli olduğunu da ifade eden Ülger, avukatı aracılığı ile konunun sonuna kadar takipçisi olacaklarını da söyledi. 

Kaynak: İHA