Mesut Kocagöz'ün listesi belli oldu! İşte CHP Kepez Belediye Meclis üyeleri aday listesi... Mesut Kocagöz'ün listesi belli oldu! İşte CHP Kepez Belediye Meclis üyeleri aday listesi...

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Kemer Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Ayten Genç Şahin, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı’yı ziyaret etti. Ziyarette yerel seçimlere dönük yapılacak çalışmalar konuşuldu. 

GEÇMİŞ DÖNEM PM ÜYESİ

Cumhuriyet Halk Partisi’nde uzun süre PM üyeliği yapan Ayten Genç Şahin, bir süre önce Kemer Belediye Başkan aday adaylığını açıklamıştı. Seçim çalışmalarını Kemer’de sürdüren Şahin, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı’yı ziyaret etti. Ziyarette seçime dönük çalışmalarını anlatan Şahin’e Kamacı başarılar diledi. 

KEMER’E KADIN ELİ DEĞECEK!

Kemer Belediye Başkan aday adayı Ayten Genç Şahin, Kemer’in daha yaşanabilir bir ilçe haline getirilmesi için çalışacaklarını ifade etti. Cumhuriyet Halk Partili belediye yönetimlerinin önemli başarılara imza attığını kaydeden Şahin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Antalya’nın en güzel ilçeleri arasında yer alan Kemer ilçemizin daha güzel ve yaşanabilir şirin bir ilçe haline getirilmesi için belediye başkanlığına aday adayı oldum. Aday gösterilmem halinde önemli projelere imza atacağım. Kemer ilçemizde bir kadın belediye başkanı ile çok önemli çalışmaların yapılabileceğine inanıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Ben ve ekibim aday gösterilmem halinde hizmete adayım.”