Ekranların en uzun soluklu magazin programı  '2.Sayfa'dan şaşırtan bir karar geldi. 18 yıldır Müge Dağıstanlı Erdoğan ile 2. Sayfa'yı sunan Gülşen Yüksel Salt, hem ekranlara veda ettiğini, hem de '2.Sayfa'nın bittiğini açıkladı.

"DOSTLUĞUMUZ ÖLENE KADAR"

Son kez Müge Dağıstanlı ile TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gülşen Yüksel, yeni yıl dilekleriyle birlikte konuyla ilgili açıklama yaptı: "2024 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Eksilmeden, çoğaldığınız bir yıl olsun. Yeni başlangıçlarla umut dolu olsun. 2024'e biz de yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni heyecanlarla giriyoruz. '2. Sayfa' ekranlara veda ederken; kardeşim Müge 'Aramızda Kalmasın' programı ile sabahlara damga vurmaya devam edecek. Burada beraber olmasak da biz zaten birlikteyiz. Dostluğumuz ölene kadar. Bunu her zaman da söylüyoruz. Bu ekranda kardeşimi sizlere emanet ediyorum. Hoşça kalın..."

Ebru Gündeş evleniyor! Nikah tarihi belli oldu Ebru Gündeş evleniyor! Nikah tarihi belli oldu

DERİCİ’NİN İDDİALARINA CEVAP

Şarkıcı İrem Derici; konuk olduğu bir programda, yıllardır beraber çalışarak insanlar hakkında konuşan iki kişinin aralarının açıldığını ve birinin partnerini 2 yıldır dolandırdığını iddia etti. Oklar bu açıklama sonrası yıllardır birlikte çalışan Müge ve Gülşen’e çevrildi. Canlı yayında çıkan haberleri yalanlayan iki isimden Gülşen Yüksel, “Biz iftiralara o kadar alıştık ki artık üzerimizde durmuyor. 18 yıldır hakkımızda neler çıktı neler… Kanalda saç saça baş başa kavga ettiğimiz ve camları kırdığımız söylenmişti, Müge’nin beni evden kovduğu söylendi, yıllarca küs kaldığımız söylendi. Allah korusun” demişti.

Müge Dağıstanlı Erdoğan, 2024 yılında 'Aramızda Kalmasın' programı ile ekranlara gelecek. Müge Dağıstanlı'ya; deneyimli gazeteci, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu eşlik edecek.