Ebru Gündeş, müzik sektörünün en sevilen seslerinden… Sahnelerde büyüyerek tanıdık bir sima haline gelen ve dillere pelesenk besteler yapan Gündeş herkesi mest ediyor!

İcra ettiği sanatının yanı sıra; özel hayatıyla da gündeme geliyor. Gündeme bomba gibi düşen Murat Özdemir ile evliliği haberinin ardından Ebru Gündeş kaç kez evlendi sorusu da beraberinde geliyor.

İşte, Ebru Gündeş’in aşk ve aile hayatına dair bilgiler haberimizin devamında yer alıyor!

Ebru Gundes Kac Kez Evlendi 6

Ebru Gündeş Kaç Evlilik Yaptı?

Dolup taşan konserleri ve pürüzsüz sesi ile yer aldığı sahnelerin dışında Ebru Gündeş, magazin dünyasında eski eşleri ve sevgilileriyle de konuşuluyor.

Öğrenci dostu çamaşır yıkama merkezi tüm Türkiye'ye örnek oldu Öğrenci dostu çamaşır yıkama merkezi tüm Türkiye'ye örnek oldu

Ebru Gündeş kaç kez evlendi sorusunun merak edilmesi ise iddia edilen son evlilik haberleri ile birlikte geliyor. İş insanı olarak bilinen Murat Özdemir ile Dubai’de başkonsoloslukta dünyaevine giren Gündeş, 4. evliliğini gerçekleştirmiş oldu.

Ebru Gundes Kac Kez Evlendi

Ebru Gündeş’in Evlilikleri

Ebru Gündeş ilk defa 16 yaşında gelin olmuş ve Hamdi Vardar ile nikah masasına oturmuştur. 2 yıl süren birlikteliğin ardından çift boşanmıştır.

2002 yılında ise ikinci kez evlenen Ebru Gündeş, Avukat Ömer Durak ile yeni bir hayata adım atmıştır. O dönemin magazininde büyük ve fırtınalı bir aşk olarak kayıtlara geçen bu evlilik, bir yılını dahi doldurmadan sona ermiştir.

Ebru Gundes Kac Kez Evlendi 4

Bu iki evliliğinin ardından nikah masasından kaçan Ebru Gündeş, bu kaçışı sadece 2010 yılına kadar sürdürebilmiştir. 2010 yılına gelindiğinde İran Azerisi olan iş insanı Reza Zarrab ile hayatını birleştirmiş ve çift 10 seneyi aşkın evli kalmıştır.

Rıza Sarraf Ebru Gündeş çiftinin 15 Ekim 2011 tarihinde Alara adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Fakat 2016 yılında Rıza Sarraf tutuklanıp serbest bırakılmış ve Türkiye’ye dönmemiştir. Çiftin boşanma sebebi ise Gündeş’in 2021’in mayıs ayında Rıza Sarraf’ın kendisini aldattığına yönelik iddialarıdır. Çiftin 11 yıllık beraberliği anlaşmalı olarak sonlanmıştır.

2024’ün şubat ayında Ebru Gündeş’in özel hayatına dair yeni iddialar ortaya atılmıştır. Birçok habere göre Ebru Gündeş 4.kez gelin olmuş ve kendisinden 12 yaş küçük olan Murat Özdemir ile nikah masasına oturmuştur.

Ebru Gundes Kac Kez Evlendi 5

Ebru Gündeş’in Kaç Çocuğu Var?

Ebru Gündeş’in Reza Zarrab ile olan evliliğinden Alara adında bir kız çocuğu bulunmaktadır.

Ebru Gundes Kac Kez Evlendi 3

Ebru Gündeş’in Sevgilileri

Sanatıyla birlikte ilişkileriyle de medyatik bir isim olan Ebru Gündeş’in ilk eşiyle boşanmasının ardından bilinen ilk sevgilisi Abdullah Gençal’dır. Kısa süren birlikteliğin ardından Gündeş, iş insanı Levent Akkaş ile bir dönem aşk yaşamıştır.

‘’Fırtınalar’’ dizisindeki rol arkadaşı Kerem Alışık ile uzun soluklu ve magazinin göz bebeği olan bir ilişki yaşasalar da dizi setinde başlayan aşk, yine set de son bulmuştur.

Gündeş’in en sevilen şarkılarından biri olan ‘’Sen Allah’ın Bir Lütfusun’’un klibinde oynayan Nijeryalı futbolcu Uche Okechukwu ile de ilişkisi bir süre gündemi meşgul etmiştir.

Beyin kanaması geçirdiği dönemde Gündeş’i yalnız bırakmayan İlyas Tetik ile ilişkisi sırasında Tetik’in evlilik teklifi ettiği bilinmektedir. Fakat İlyas Tetik’in başka bir kadınla beraberliğinin ortaya çıkmasının ardından bu birliktelik de sona ermiştir.

Ebru Gündeş’in Kerem Alışık’tan sonra dikkatleri en çok çeken ilişkisi ise Hakan Altun ile olmuştur. Fakat dünyaevine girmeden bu ilişki de bitmiştir.

2010-2021 yılları arasında ise kızının babası da olan Rezza Zarrab ile evlilik yaşamıştır. Bu evliliğin boşanma ile bitmesinin ardından bir süre ilişkisiyle gündeme gelmeyen Gündeş’in iş insanı Murat Özdemir ile hayatını birleştirdiği bilinmektedir.

Muhabir: Duygu Tekin