Yıl başından bu yana araç fiyatlarındaki artış, ÖTV vergilerinin getirilmesiyle daha da hissedilir hale geldi. Bu durum, vatandaşları uygun fiyatlı araç bulma konusunda çaresiz bırakırken, markaların indirim kampanyaları büyük bir umut oldu.

EMRE ÖZPEYNİRCİ'DEN BOMBA KAMPANYA HABERİ

Sektördeki önemli isimlerden Emre Özpeynirci, dev markaların yaptığı indirim kampanyalarını yakından takip ederek vatandaşları bilgilendiriyor. Ekim ayı için de bomba bir kampanya haberi geldi. Toyota'nın yeni kampanyasında, sıfır araçlarda 180 bin TL'ye kadar indirim ve yüzde sıfır faiz imkanı sunulduğunu duyurdu. Özpeynirci, 

"Üretici destekleriyle kampanya! Toyota gibi, geçtiğimiz aylarda yeterli araç bulamadığı için satışları oldukça gerileyen markalar, kayıplarını geri alabilmek adına özel üretici destekleri ile kampanyaları devreye sokuyor. Örneğin Toyota, bu desteği indirim veya sıfır faiz olarak yansıtmış." dedi. 

TOYOTA'DAN MÜTHİŞ İNDİRİM VE SIFIR FAİZ İMKANI

Toyota, üretici destekleri sayesinde Corolla modelinde 180 bin TL'ye varan indirimler veya 250 bin kredi için 12 ay vadede sıfır faiz sunmuş. Bu sayede, vatandaşlar çok daha uygun şartlarda sıfır araç sahibi olabilecekler. Özellikle Corolla Vision MDS modeli ÖTV muaf (engelli) sınırına çekilmiş, Corolla Cross, Yaris Cross ve Hilux modelleri için de yine 250 bin TL için 12 ay sıfır faiz imkanı sağlanmış.

VATANDAŞLAR İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Emre Özpeynirci'nin paylaştığı bu haber, vatandaşlar için büyük bir fırsat. Araç fiyatlarındaki uçuk artışlar karşısında, Toyota'nın kampanyasıyla bir nebze olsun rahat bir nefes alınabilecek. Üstelik bu fırsatlar, vatandaşların hayalini kurduğu sıfır araçlara kavuşmasını sağlayacak.