Antalya'daki 07 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü'nün üyesi özel bireyler, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. O7 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü'nde gerçekleşen iftar yemeğine özel bireylerin, anne-baba ve kardeşleri yoğun ilgi gösterdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın sporcuları da iftar programına katılarak özel bireylerle tanşıp kaynaşma imkanı buldu. İftarda konuklara bireylerin annelerinin el birliği ile hazırladığı yiyecek ve içecekler sunuldu. İftar yemeği sonrası çay-kahve ikramı yapıldı.

Ulaştırma Bakanı duyurdu! Antalya, Denizli ve Burdur otoyollarla bağlanacak Ulaştırma Bakanı duyurdu! Antalya, Denizli ve Burdur otoyollarla bağlanacak

"RENGARENK ESERLER ÜRETİYORLAR"

07 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Başkanı Hilal Gönenç, bireylere verilen özel eğitimleri, sanatsal faaliyetleri anlattı. Gönenç, "Bireylerimizin her biri sanat aşığıd. Zoru başaran yeteneklere sahipler. Çamlıbel Halk Eğitimi Merkezi işbirliğinde birçok dalda açtığımız sanat kurslarımıza katılıyorlar, rengârenk eserler üretiyorlar. Sanat çalışmalarına, bireylerimize refakat eden anneleri, kardeşleri de katılıyor. Her ürettikleri eser yaşama sevinçlerini artırıyor" diye konuştu.

"BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADINIZ"

Hilal Gönenç, iftar davetine katılan Antalya Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Hakan Sun, kaptan Özgür Can ile sporculara, "Bizleri yalnız bırakmadınız, bireylerimizle tanışıp kaynaştınız" diyerek teşekkür etti.

Kaynak: DHA