Antalya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu, Fenerbahçe camiasına seslenerek suların durulmadığı kongre öncesi önemli bir ismi işaret etti. 6 yıllık Ali Koç yönetimi boyunca belirli sorunların yaşandığını ve yaşanılan sorunların temelinde "birlik ve beraberlik" duygusunun bulunmadığını ifade eden Antalya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu, Aziz Yıldırım'ın ekibiyle beraber başkanlık koltuğuna oturması gerektiğini dile getirdi.

"ALİ KOÇ LİDER DEĞİL!"

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yazılı bir açıklama yapan Antalya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Fenerbahçe camiası,

Hepimiz şapkamızı önümüze alalım. Düşünelim!

Aziz Yıldırım'dan, Beşiktaş'a bomba suçlama! "Tetikçilik yapıyorlar" Aziz Yıldırım'dan, Beşiktaş'a bomba suçlama! "Tetikçilik yapıyorlar"

Biz düşündük, tartıştık ve değerlendirdik!

Hataları, yapılanları gözden geçirdik…

6 yıllık Ali Koç yönetiminde yaşanılan her sorunun temelinde, bozulan birlik ve beraberlik yapısının olduğu açıkça gözüküyor.

Biz Sayın Ali Koç'un ve ona destek verenlerin 6 yıldır "Ya bizdensindir, ya da bertaraf" zihniyeti yerine, "Kalbi Fenerbahçe için atanlarla beraberiz" dedik!

6 yıllık başarısız geçen dönemde biz "Saygı" çerçevesinde eleştirilerimizi de yaptık, savunulması gereken her konuda dimdik Fenerbahçemizin yanında da durduk.

ŞİMDİ ZAMAN KONUŞMA ZAMANI

Ancak gördük ki her başkan lider olamıyormuş!

Gördük ki, Sayın Ali Koç, Fenerbahçe camiası etrafında toplanamıyormuş. 

O gün kendisine 16 bin oy veren Fenerbahçeli renktaşımızın meslektaşımızın, bugün kaçı kendisine inanarak ve güvenerek oy verir bilemiyoruz.

Söylediklerinin birçoğunu gerçekleştirememiş, her anlama kayıplara uğratan, sportif başarılardan uzak, camiada birlik ve beraberliği sağlayamamış bir başkanın bir dönem daha görev almasını istemiyoruz!

Bir başkan istiyoruz!

6 yıl dinlenen sayın başkanımız Aziz Yıldırım'ı ekibiyle birlikte göreve davet ediyoruz."

Kaynak: HABER MERKEZİ