Garanti BBVA, teknolojiye yaptığı yatırımlarla borsa yatırımcılarına güven verirken, diğer taraftan da hisse değerlerini katlıyor. Banka son 25 yılda bu alanda toplamda 5 milyar doları aşan yatırım gerçekleştirdi. Garanti BBVA Teknoloji’yi kuran banka, teknolojiyi sağlıklı büyüme stratejisinin en önemli bileşeni ve hızlandırıcısı kabul ediyor.

TEKNOLOJİ YATIRIMLARI 5 MİLYAR DOLARI AŞTI 

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, “Bugün bankacılık geniş kitlelere ulaştıkça, teknolojik gelişmelerle birlikte iş yapış şekillerimizde de dönüşümü zorunlu kılıyor. Biz çevikliğimiz, inovatif çalışma kültürümüz ve güçlü teknolojik alt yapımızla sektördeki dönüşüme öncülük ediyoruz. Bu yolculukla bugün ulaştığımız yetkinlik düşünülünce sektörde fark oluşturarak son 25 yılda teknolojiye yaptığımız yatırım 5 milyar doları aştı. En iyi dönemde de, en zor dönemde de değişmeyen tek önceliğimiz teknolojiye yaptığımız yatırımlar oldu. En zor yıllarda bile hiç tereddüt etmeden en büyük yatırım kararları alındı, uygulandı ve banka bugünkü alt yapısını hazırladı” dedi. 

Garanti BBVA Teknoloji Genel Müdürü Fatih Bektaşoğlu ise “Bankamız, bankacılığın geleceğini tasarlamak için çalışıyor. Bu stratejinin bir sonucu olarak bugün Garanti BBVA Mobil ve BonusFlaş uygulamalarımız en yüksek müşteri memnuniyet skorlarına ulaşmış durumda” diye konuştu.

17 Nisan altın fiyatları ne oldu? Gram altındaki yükseliş durmuyor 17 Nisan altın fiyatları ne oldu? Gram altındaki yükseliş durmuyor

 
 
 

Kaynak: İHA