Türk oyuncu, sunucu, komedyen, senarist ve gazeteci Gülse Birsel, Avrupa Yakası' ve 'Yalan Dünya' isimleriyle düzenlenen partilerin kendileriyle bir ilgisi olmadığını duyurarak uyardı.

"KİMLERİN DÜZENLEDİĞİNİ BİLMİYORUZ"

Gülse Birsel, sosyal medya hesbı üzerinden yaptığı açıklamada, "Son zamanlarda sık sık düzenlendiğini duyduğum 'Avrupa Yakası' ve 'Yalan Dünya' partileri bizim bilgimiz dışındadır. Kimlerin düzenlediğini bilmiyoruz. Kötü mötü çıkarsa haberiniz olsun" ifadelerini kullandı. 

Kimler Geldi Kimler Geçti Geçti Dizisi Nerede Çekildi? Leyla’nın Evi ve Çiftlik Otel Nerede? Konusu Nedir? Kimler Geldi Kimler Geçti Geçti Dizisi Nerede Çekildi? Leyla’nın Evi ve Çiftlik Otel Nerede? Konusu Nedir?

"AVRUPA YAKASI ÇEKİLMEYECEK"

Geçtiğimiz günlerde de 'Avrupa Yakası' dizisinin Yeniden çekileceği yönündeki iddiaları yalanlayan Gülse Birsel, "Avrupa Yakası geri dönüyor" haberi palavra... Haberi uyduran bir de 'Karakterler boşanmış mı, çocukları var mı, hangi oyuncular olacak, ne zaman sete giriyoruz' filan uzun uzun sallamış. Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim" yorumunda bulunmuştu.

Gülse Açıklama

Kaynak: HABER MERKEZİ