Başarılı sahne performanslarıyla dikkat çeken 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, magazin gündeminden düşmüyor. Açıklamaları çok konuşulan isim bu sefer katıldığı 'Podcast' programında samimi itiraflarda bulundu.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Özel hayatıyla ilgili konuşan Hadise, bir süredir yalnız olduğunu söyledi. Başarılı şarkıcı şu ifadeleri kullandı: "Hayatımda uzun zamandır ilk kez kendimi çok iyi hissediyorum. Hayatımda da uzun zamandır yalnızım. Yani aşk çok sevdiğimi bir şey ama şu an hayatımda kimse yok. Bana 'aşk kadını Hadise' diyorlar. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! 'Tekrar evlenir miyim?' evet!, 'tekrar boşanabilir misin?' ona da 'evet' cevabını verebilirim!"

"TAŞIYABİLECEKSEN GEL"

Kadın-erkek ilişkilerinde ekonomik dengeye ilişkin çarpıcı ifadelerde bulunan Hadise, "İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Ama bir kez öderim. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel! Ama erkeğin maddi gücü önemli. Maddi gücü yoksa 'neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. ‘Kendine güvenen şöyle gelsin’ diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel." dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ