Sabancı ailesi, Türkiye’deki en etkili ailelerden birisi olarak sürekli gündemde yer almıştır ve medyanın da yakın takibindedir. Aile fertlerinden Arzu Sabancı’nın oğlu Hakan Sabancı sevgilileri ile gündeme gelen, özel hayatıyla dikkatleri üzerine çeken isimlerden birisi olarak medyada yer buluyor. Son dönemde Hande Erçel ile yaşadıkları aşk hayatı ise beraberinde bu ismin eski sevgililerinin araştırılmasını sağlıyor. Hakan Sabancı sevgilileri kimlerdir? Sizler için özetledik…

Hakan Sabancı eski sevgilileri ile medyada yer alan, ünlü birçok isimle yaşadığı ilişkileriyle gündeme gelen bir isim olarak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Hakan Sabancı’nın ünlü sevgililerini sizler için araştırdık! 2013 yılından bugüne medyada geniş yer bulan o haberleri özetliyoruz. Hakan Sabancı eski sevgilisi kim? İşte yanıtı…

Hakan Sabanci Sevgilileri 2

Hakan Sabancı Sevgilileri Kimlerdir?

Hakan Sabancı, Arzu ve Ömer Sabancı çiftinin oğlu olarak 1991 yılında dünyaya geldi. Ailenin genç üyelerinden birisi olan bu isim, medyada sevgilileri ile geniş yer buluyor. Son olarak Hande Erçel ile yaşamış oldukları ilişkiye dair çıkan haberler ise Sabancı’nın eski sevgililerinin araştırılmasına neden oluyor. Hakan Sabancı sevgilileri kimlerdir? İşte yanıtı…

Hakan Sabancı sevgilileri şu şekilde sıralanmıştır:

  • Ayşe Özyılmazel
  • Afra Özgen
  • Dila Pekdemir
  • Lara Surol
  • Aslışah Alkoçlar
  • Didem Soydan
  • Cansu Melis Karakuş
  • Eliz Sakuçoğlu
  • Aslıhan Karalar
  • Merve Boluğur

Hakan Sabancı’nın sevgilileri ile gündeme geldiği magazin konularına daha yakından bakalım…

Hakan Sabancı, magazin dünyasına 2013 yılında gazeteci Ayşe Özyılmazel ile yaşadığı ilişkiyle adım attı. O dönem 22 yaşında olan jetset çapkını, kendisinden 12 yaş büyük olan Özyılmazel ile medyada yer alınca çokça konuşuldu. Ancak bu görüntülemelerden geçen kısa süre sonra Ayşe Özyılmazel, “Hakan benim tipim değil” açıklaması yaparak bu ilişkiye dair haberlere nokta koydu.

Ayşe Özyılmazel ile ilişkisinden 1 yıl sonra başlayan Afra Özgen ile olan ilişki, Özgen hakkında çıkan çeşitli haberler sonrasında son buldu. Hakan Sabancı sevgilileri arasında yer alan Afra Özgen’in o dönem Oğulcan Engin ve Burak Yılmaz ile çıkan haberleri nedeniyle ilişkinin son bulduğu düşünülüyor.

Hakan Sabancı’nın ünlü sevgilileri bunlarla sınırlı değil… 2015 yılında Dila Pekdemir ile başladığı aşk hayatı, epey sürdü. Ancak daha sonra kendisinden 10 yaş büyük olan Lara Surol ile görüntülendiğinde bu ilişki son buldu.  

NOT: Hakan Sabancı 2015’te Lara Surol ile görüntülendiğinde bu ilişkiyi reddetmişti. Ancak daha sonra 2017 yılında tekrar görüntülendiler.

Hakan Sabanci Sevgilileri 7

Sabancı’nın eski sevgilileri arasında Aslışah Alkoçlar da bulunuyor. Hakan Sabancı sevgilileri arasında şimdiye kadar medyada en geniş yankı bulan bu ilişki, 2015 yılında başladı ve 1 yıl sonra bitti. Çiftin evlenmek yerine ayrılmayı tercih ettiklerini açıklamaları ise onlara olan ilgiyi daha da artırdı.

2016 yılında Didem Soydan ile ilişki yaşayan Hakan Sabancı’nın bu aşkı da kısa sürdü. Daha sonra 2017 yılında Fi dizisinin yıldızı Cansu Melis Karakuş ile ilişki yaşadı. Ancak bu ilişkinin de birkaç ay sürdüğünü belirtelim. Cannes Film Festivali’nde Asia Valente (playboy güzeli) ile yakınlaşması da medyada geniş yer buldu.

Hakan Sabancı sevgilileri hakkında bazı dedikodular da yer alıyor. Örneğin iddialara göre ünlü şarkıcı Hadise, Hakan Sabancı’ya aşık olmuş fakat annesi Arzu Sabancı’nın vetosuyla karşılaşmıştı. Eliz Sakuçoğlu ile yaşadığı ilişki de çokça haberlere konu oldu, fakat kısa sürdü.

2017 yılında Best Model of Turkey yarışmasının kraliçesi olan Aslıhan Karalar ile de görüntülenmişti. Bir dönem Merve Boluğur ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Sabancı’nın bu ilişkisi de kısa sürdü. Ayrılma sebebi olarak ise Hakan Sabancı’nın Yunan birisiyle Boluğur’u aldattığı şeklinde bilgiler yer aldı.

Hakan Sabanci Sevgilileri 5

Hakan Sabancı Hande Erçel İlişkisi

Hakan Sabancı sevgililerini aktardıktan sonra gelelim günümüzde Hande Erçel ile olan ilişkisine…

Geçtiğimiz yılın ilk dönemlerinde Hakan Sabancı ve Hande Erçel’in bir arada görüntülenmesi, ikilinin aşk yaşadığı iddialarının ortaya atılmasını sağladı. Daha sonra Erçel tarafından net bir şekilde yalanlanan bu iddia gerçeğe dönüştü!

Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti, Paris’te yaptıkları romantik bir tatil dönüşü kameralar karşısına geçerek ilişkiyi doğruladı. O dönem atılan bomba iddiaya göre Hakan Sabancı, Hande Erçel ile sevgili olmak için epey uğraşmış ve Erçel ise bu aşka inanabilmesi için çeşitli şartlar koşmuştu.

Hakan Sabancı sevgililerini aktardığımız bu dönemde, Hande Erçel ile olan ilişkisinde sürekli olarak “istenmeyen gelin olduğu” yönünde iddialar dolaşıyor. İddialara göre Arzu Sabancı Hande Erçel’i cemiyete giremeyeceği gerekçesiyle istemiyor. Hakan ve Hande çiftinin paylaşımlarını beğendiğinde “kabul etti” şeklinde yorumlar yapılsa da Arzu Sabancı’nın paylaşımlarından hareketle bu iddialar halen konuşulmaya devam ediyor.

Hakan Sabanci Sevgilileri 4

Hakan Sabancı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu ve Hayatı…

Hakan Sabancı sevgililerine dair bilgileri aktardıktan sonra şimdi bu ismin hayat hikayesi, kim olduğu ve kaç yaşında olduğu hakkında bilgileri verelim. Hakan Sabancı, Ömer ve Arzu Sabancı çiftinin oğlu olarak 14 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Densa Holding yönetim kurulu üyesi olan Sabancı, ailenin dördüncü kuşak temsilcisidir. Hacı ve Kerim adında iki kardeşi bulunmaktadır.

Hakan Sabancı kaç yaşında araştırması yapan kişiler için 2024 yılı itibariyle ilgili kişinin 33 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. Hakan Sabancı’nın boyu ise tahminlere göre 175 santimetredir.

Hakan Sabanci Sevgilileri 3

Sıkça Sorulan Sorular

Hakan Sabancı sevgilileri ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

1- Arzu Sabancı Hande Erçel'i istemiyor mu?

Hakan Sabancı ile Hande Erçel ilişkisine dair Arzu Sabancı’nın Erçel’i istemediğine yönelik iddialar ortaya atılsa da bu bilgiler henüz doğrulanmamıştır. Tamamen magazin ve medya konusu olarak gündemde yer almaktadır.

2- Hakan Sabancı ne iş yapıyor?

Hakan Sabancı, Densa Holding bünyesinde yönetim kurulu üyesi olarak faaliyetini sürdürmektedir

Muhabir: Duygu Tekin