Yetişkin süper kahraman animasyon dizisi olan Invincible, 17 yaşındaki Mark Grayson’un hikayesini anlatıyor. Babası, gezegenin en güçlü kahramanı Omni-Man olan Grayson, güçlerini keşfetmenin kendine isim ve kostüm seçmekten fazlası olduğunu anladığında işler değişiyor.

Her bölümü merakla beklenen dizinin 2.sezonu da 9 Kasım 2023 tarihinde yayınlanmaya başladığından beri dizinin hayranları bir sonraki bölümün ne zaman geleceğini merak ediyor. Biz de sizin için Invincible 2.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna ayrıntılı cevaplar verdik!

Brezilya Rio Festivali değil, Adana Portakal Çiçeği Festivali Brezilya Rio Festivali değil, Adana Portakal Çiçeği Festivali

Invincible Ne Zaman 7

Invincible 2.Sezon 7.Bölüm Yayın Tarihi Ne Zaman?

Yeni bölümlerin Prime Video’da bulabileceğiniz Invincible dizisinin yeni bölüm heyecanı yerini korumaya devam ediyor. Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği Invcıble 2.sezon 7.bölümü 29 Mart 2024 Cuma günü yayınlanacak.

Invincible Ne Zaman 2

Invincible 2.Sezon 7.Bölüm Detayları

Geçtiğimiz bölümde Allen’ı Omni Man-in bilim kurgu kitaplarının bir kopyası ile Talescria’ya uğurlayan Invincible, 7.bölüm fragmanında bu kitapta yazılanların gerçek olduğunu fark ediyor.

Gerilim ve aksiyonu yüksek olan fragmanda çalan müzik dahi tempoyu yükseltiyor ve izleyiciyi büyük bir beklentiye sokuyor!

Invincible Ne Zaman 4

Invincible 2.Sezon 6.Bölümde Neler Oldu?

2.sezon 6.bölüm Invincible’ın ikinci kısmını başlatan bir bölümdü. Omni-Man ve Invincible’ın yenildiğini izleyen gözler, Guardians of the Globe’un yenilmeye mahkum olduğunu görerek ilk kısmı bitirmişti.

2.Sezon 6.bölüm ise tam bittiği yerden başlıyor ve Rex’in kafasına dayalı olan silah patlıyor. Rex yine de ayağa kalkarak King Lizard’ın hakkından geliyor. Shrinking Rae ise Lizard’ın boğazından çıkıyor.

Mars’taki ekip Sequidleri yenerek buradan ani kaçış gerçekleştiriyorlar. Guardians of the Globe ekibinin peşinde olan Marslıları ise Invincible tek başına alt ediyor. Bu başarısıyla Atom Eve’den bir teşekkür sarılması kazanıyor.

Savaş sahnelerinin yanı sıra duygu yüklü bir bölüm olduğunu da belirtmemiz gerek. Ekip bir yandan Kate’in öldüğünü bir yandan da Rex ile Rae’nin hastanelik olduğunu öğreniyor.

Kate’in cenazesi, Atom Eve’nin Rex’in iyileşme konusunda yardımcı olması derken, Mark ise Invincible olarak süper kahramanlığı şimdilik bir kenara bırakıyor. Normal hayatını da sürdürmeye devam etmek için kız arkadaşı Amber’ın yanına gidiyor.

Çiftin hoş ve içten diyalogları ise Mark’ın daha fazla yalanlarını sürdüremediğini ve Amber’ın da gençliğini yaşaması gerektiğini fark etmesi ile ilerliyor.

Allen’ı kurtaran Mark, uzaya davet edilse de bu daveti reddiyor ve babasının bilim kurgu kitapları ile birlikte Allen’ı uğurluyor. Final sahnesinde ise Omni-Man Viltrum hapishanesindeyken görülüyor.

Invincible Nereden İzlenir?

Robert Kirkman, Coe Walker ve Ryan Ottley tarafından yazılan çizgi roman serisine dayanan Invincible, prömiyerini Amozon Prime Video’da yapmıştır.

Dizinin 1.sezonu gibi, 2.sezonu da Amazon Prime Video adlı platformda yayınlanmaktadır.

Invincible Ne Zaman 6

Invincible Konusu Nedir?

Mark Grayson, 17 yaşında normal bir gençtir. Tek fark, babası Nolan (Omni-Man) gezegenin en güçlü süper kahramanıdır. 17 yaşına girdiğinde kendi güçlerini fark eden Grayson, babasıyla birlikte güçleri için çalışmalara başlar.

İlk bakışta iyi olduğu düşünülen Omni-Man, ilerleyen bölümlerde gerçek niyetini ortaya çıkardığında dizi de ihtiyacı olan heyecan, gerilim ve aksiyonu bir araya getirir.

Invincible 2.sezon 7.bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna dair merakları giderdik!

Invincible Ne Zaman 3

Muhabir: Duygu Tekin