İYİ Parti Kepez Belediye başkan adayı İrfan Yılmaz, ‘Ahde Vefa’ gecesi düzenledi. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Nesrin Ünal, İyi Parti Kepez İlçe Başkanı Sadullah Kabakuşak ve çok sayıda partilinin katıldığı gecede konuşan Yılmaz, Kepez’e İYİ belediyeciliği getireceklerini söyledi.

“KEPEZ’İ KAZANACAĞIZ”

31 Mart Yerel Seçimleri ile birlikte Kepez ilçesine İYİ belediyecilik anlayışının geleceğini ifade eden Yılmaz, ilçe genelinde köklü bir değişiklik için yola çıktıklarını, bu meşakkatli yolda tüm partililerin tek yürek olduğuna değindi. Konuşmasında Kepez’in altyapı ve üst yapı sorunlarına dikkat çeken Yılmaz, göreve gelmeleri halinde tüm sorunların çözüleceğini aktardı. Eğitim başlığına da ayrı bir parantez açan Yılmaz, istihdam ile ilgili çalışmalara da imza atacaklarına değindi.

Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak

“MEMLEKETİMİZİ HAİNLERE YEM ETMEMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Yılmaz konuşmasının geri kalan kısmında şu ifadelere yer verdi:
“Ahde vefa imandandır. Gayem, sizlerden emanet aldığım Türk Milliyetçiliği bayrağını yükseklere taşımak, Kepez'in burçlarına dikmektir. Sizlerin desteğiyle hedefimize ulaşacağız. Zafere ulaşmak için bıkmadan, usanmadan, yorulmadan gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz Memleketimizi soysuza, uğursuza, hainlere, haramilere yem etmemek için çalışıyoruz. Unutmayın, başarmak için yola çıkanlar asla yorulmaz. Türk milliyetçiliği davasını yüceltmek için çalışacağız ve emin olun sonunda, başaracağız”

Muhabir: VELİ AKOĞLU