Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Karate Takımı, Minikler Antalya Karate Şampiyonası’nda 7 madalya alarak Kemer’e büyük bir gurur yaşattı. Kemer Belediyesi Karate Takımı’nın bu büyük başarısı, Kemer’deki spor severler ve aileler tarafından büyük bir gurur ve sevinçle karşılandı. Şampiyona, Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’nda düzenlendi.

YÜRÜYÜŞE DOĞRU: KEMER BELEDİYESİ KARATE TAKIMI’NIN YOLCULUĞU

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun liderliğiyle kurulan Karate Takımı, Minikler Antalya Karate Şampiyonası’nda büyük bir başarı gösterdi. Antrenör Emin Akar yönetimindeki öğrenciler, azimli ve sıkı çalışmalarının karşılığını aldılar.

ŞAMPİYONANIN YILDIZLARI: MADALYA KAZANAN GENÇ TALENLER

Genç sporcular, şampiyonada 3 altın, 1 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı. Bu başarılarıyla hem Kemer’i hem de ailelerini gururlandırdılar.

Başkan Necati Topaloğlu: “Emin Akar ve öğrencilerini yürekten kutluyorum. Kemer Belediyesi Karate Takımımızın azimli ve sıkı çalışmalarının karşılığını aldığı için mutluyuz. Kemer’e büyük bir gurur yaşatan çocuklarımızı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.