Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Tekirova Mahallesi’ne anaokulu kazandırıyor. “Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla yola çıkan ve eğitime yaptığı katkılarla adından sıkça söz ettiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, "Eğitim varsa gelecek var sözüyle çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz" dedi. 

Manavgat’ta 19 Mayıs coşkusu Manavgat’ta 19 Mayıs coşkusu

TEKİROVA'YA BİR ANAOKULU DAHA AÇILDI

Belediye Başkanı Topaloğlu, söz konusu anaokulu projesi için Kemer’in tanınmış hayırseverlerinden iş insanı Halit Narin ile görüştü. Görüşmede, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Çelik de yer aldı. Başkan Topaloğlu’nun anaokulu yaptırma isteğini kabul eden hayırsever iş insanı Halit Narin, daha önce yaptığı hizmetlerle de biliniyor. 

ANAOKULUNUN YAPIMI NE ZAMAN BAŞLANACAK

Tekirova Halit Narin İlkokulu ve Ortaokulu, Tekirova Jandarma Karakolu’nu da Kemer’e kazandıran hayırsever iş insanı Halit Narin, yaptıracağı anaokulunun inşaatına en kısa sürede başlayacaklarını söyledi. Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Eğitim varsa gelecek var sözüyle çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Seçimler öncesinde verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Tekirova Mahallemize anaokulu yaptırmak istiyorduk. Konuyla ilgili hayırsever iş insanı Halit Narin ile görüştük ve bizi kırmayarak anaokulunu yaptıracak. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Anaokulumuzun yapımına en kısa sürede başlayacağız. Kemer’imize şimdiden hayırlı olsun” dedi. 

Kaynak: Kemer Belediyesi / Bülten