Geçtiğimiz günlerde, Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, ayrılık iddialarıyla magazin gündemine oturdu. 2016 yılında evlenen bu ünlü çift, zaman zaman ayrılık haberleriyle gündeme geliyor. Son olarak, çeşitli spekülasyonlar ve dedikodular, çiftin ayrılacağı yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

2. SAYFA AÇIKLAMA YAPTI

2. Sayfa’ya yapılan açıklamada söylentilerin gerçek olmadığı, evliliklerinde herhangi bir sorun yaşanmadığı belirtildi.

Çağla Şikel’in Beslenme Düzeni Şok Etti! Yemediği Şeyler Yediklerinden Daha Fazla Çağla Şikel’in Beslenme Düzeni Şok Etti! Yemediği Şeyler Yediklerinden Daha Fazla

'SİNEM'E AŞIK OLDUM'

Geçtiğimiz günlerde Ahmet Mümtaz Taylan'ın NTV ekranlarında yayınlanan Empati programına konuk olan Kenan İmirzalıoğlu, “Aşk nedir ve sen aşka inanıyor musun?” sorusuna şöyle yanıt vermişti:

“Aşka inanlardandım ama aşkın daha kavak yellerinin estiği zamanlardan olduğunu düşünmeye başlamıştım ki aşk evliliği yaptım. Valla 40 yaşından sonra tekrar aşkla karşılaşacağımdan hiç emin değildim. Sinem’i daha öncesinde de tanırdım ama doğru zamanda doğru yerde denk gelmek önemliymiş. İlk görüşte aşk değildi dördüncü görüşte Sinem’e aşık oldum.”

Kaynak: karar.com.tr