Yerel seçime sayılı günler kala AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin’den samimi bir itiraf geldi. Bir yıl önce il başkanlığına getirildiğini anlatan Çetin, “Bana Kepez Belediye Başkan adaylığı teklif edildi. Ben bu isteği kabul etmediğimi genel merkeze ilettim” diye konuştu.

“BİR İLÇEYE SIKIŞMAM DOĞRU OLMAZDI”

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana yönetim kademelerine bulunduğunu dile getiren AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, seçimlerde teşkilat kademelerinin çalışmalarının öneminin farkında olduğunu hatırlattı. Çetin, “1 yıl önce bana AK Parti Antalya teşkilatının yönetimi sorumluluğu verildi. Bu sorumluluk içinde de Antalya’da başarılı olmak var. Bu kapsayıcı görevi bir kenara bırakıp bir ilçeye sıkışmam doğru olmazdı” diye konuştu.

“BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATACAĞIZ”

Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin sözlerini şu şekilde tamamladı: “Kepez Belediye Başkan adayı olmam yönünde tavsiyeler, telkinler, istekler olmuştur ama bu görevden ziyade il başkanlığı görevini sürdürmem gerektiğini de partimizin üst kademelerine bildirdim. Antalya’da bugün Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde büyük bir başarıya imza atacak çalışmalar içerisindeyiz.”

BÜLENT ÖNER

Editör: Duygu Tekin