Türkiye A Milli Futbol Takımı Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2024 kapsamında Çekya ile oynadığı maç, Kepez Belediyesi tarafından Dokuma Park’a kurulan dev ekranda binlerce Antalyalı tarafından büyük bir coşku ve heyecanla izlendi.

DOKUMA PARK’A DEV EKRANLAR KURULDU

Türkiye A Milli Futbol Takımı F Grubu’ndaki son maçında Çekya’yı 2-1 mağlup ederek grubu ikinci sırada tamamladı ve EURO 2024’te adını son 16 turuna yazdırdı. Antalya Kepez Belediyesi, Ay-Yıldızlıların Çekya ile yaptığı heyecan dolu maçı Antalyalıların bir arada ve milli duygularla izleyebilmeleri için Dokuma Park’a dev ekran kurdu. 

KEPEZ’DE BÜYÜK COŞKU BÜYÜK HEYECAN

A Milli Futbol Takımımızın, Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2024 kapsamında Çekya ile oynadığı maç Antalyalı futbolseverler için unutulmaz bir anıya dönüştü. Maç, Kepez Belediyesi tarafından Dokuma Park’a kurulan dev ekranda binlerce Antalyalı tarafından büyük bir coşku ve heyecanla izlendi. Binlerce futbolsever maçı heyecan ayaklarda izledi. 

DOKUMA PARK STADYUM HAVASINA BÜRÜNDÜ 

Karşılaşma öncesi ve sırasında Dokuma Park’ta adeta bir şölen havası vardı. Antalyalı futbolseverler, milli takımlarını ellerinde Türk bayrakları ile destekledi. Kepez Belediyesi. maçın rahatça izlenebilmesi ve vatandaşların konforu için oturma düzeni başta olmak üzere her ayrıntı düşünülerek, gerekli önlemler aldı. Dokuma Park’ta oluşan atmosfer, Almanya’daki stadyum atmosferlerini aratmadı.  
 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP