Ünlü isimler çok fazla göz önünde olması sebebiyle her zaman merak edilmiştir. Özel hayatı merak edilen çiftlerden biri de Zuhal Topal ve Korhan Saygıner’dir.

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Zuhal Topal kariyer hayatının yanı sıra özel hayatıyla da hayranları tarafından araştırılmıştır. Dolayısıyla, 2008 yılından beri evli olduğu Korhan Saygıner de merak edilen biri haline gelmiştir.

Bu yazıda Korhan Saygıner hakkında sorulan tüm konuları ele aldık. Korhan Saygıner kimdir ne iş yapar gibi sorulara detaylı bir şekilde bakalım…

Zuhal Topal Esi

Korhan Saygıner Kimdir?

Hafta içi her gün ekranlarda gördüğümüz bir isim olan Zuhal Topal evli mi diye merak edenlerden olabilirsiniz. 2008 yılından beri evli olduğunu öğrenenler ise eşi Korhan Saygıner kimdir sorusuna yanıt arıyor!

Korhan Saygıner 9 Ağustos 1976 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’in Karşıyaka ilçesinden olan Saygıner, 4 çocuklu bir evin en küçük çocuğudur.

Kariyer hayatına pop şarkıcısı olarak başlayan Korhan Saygıner, müzisyen, besteci ve yapımcıdır. Korhan Saygıner ilk olarak çıkardığı şarkılarla tanınmıştır ve daha sonra hayatı yapımcılığa evrilmiştir.

Korhan Saygıner 26 Nisan 2005 tarihinde çıkardığı “Yaz Beni” isimli albümünü piyasaya sürmüştür. Bu albümle aynı ismi taşıyan “Yaz Beni” şarkısı beğeni toplamıştır ve Korhan Saygıner tanınmaya başlamıştır. Yine bu albümden “İstemiyor” isimli şarkısı da büyük beğeni toplamıştır ve iyi bir çıkış yakalamıştır.

Saygıner ilk albümü yayınlandıktan 5 yıl sonra 24 Mart 2010 tarihinde ikinci ve son albümünü yayınlamıştır. 4 parçadan oluşan “Demek ki” isimli albümü DMC imzasıyla piyasaya sürülmüştür. Ayrıca, bir yandan da beste yapmaktadır.

Korhan Saygıner şarkıları listesi aşağıdaki gibidir:

 • Yaz Beni
 • İstemiyor
 • Salla Gitsin 
 • Öyle Olsun
 • Vermez Oldun Yar
 • Tükeneceğiz
 • Gitmeden Önce
 • Yalancı Nisan
 • Parçalan Dünya
 • Haykırırcasına
 • Aşığım Sana
 • Boşuna
 • Seninse Döner Gelir
 • Sevişiyorum
 • Demek ki
 • Seninse Döner Gelir 
 • Bir Işık da Sen Yak

Zuhal Topal Esi 3

Korhan Saygıner Ne İş Yapıyor?

Şarkıcı kimliğini bir kenara bırakan Korhan Saygıner, bir yapım şirketi kurmuş ve yapımcılığa adım atmıştır. Şimdilerde Dual isimli yapım şirketi ile piyasada varlığını sürdürmektedir. 

Korhan Saygıner Kaç Yaşında?

1976 yılında dünyaya gelen Korhan Saygıner 47 yaşındadır.

Zuhal Topal Esi 2

Zuhal Topal’ın Eşi Neden Vatandaşlıktan Çıkarıldı?

Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner 2017 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) vatandaşlığından çıkarılmıştır ve sebebi bilinmemektedir.

O dönemde KKTC Bakanlar Kurulu tarafından 1200 kişilik bir vatandaşlık listesinde yapılan değerlendirme sonucunda 175 kişinin vatandaşlığı iptal edilmiştir. Bu isimler arasında Korhan Saygıner de yer almıştır.

Korhan Saygıner kimdir sorusunu yanıtladık!

Zuhal Topal Esi 5

Zuhal Topal Kimdir?

Zuhal topal eşi kimdir sorusunun yanı sıra; Zuhal Topal’ın hayatı da merak edilmektedir. Çok uzun yıllardır ekran önünde olan ünlü sunucunun özel hayatına dair en çok sorulan sorulardan biri de Zuhal Topal evli mi sorusudur. Buna ilişkin soruları yanıtladık…

23 Eylül 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zuhal Topal, oyunculuk ve sunuculuk kimliği ile bilinmektedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. 

Zuhal Topal kariyerine ilk olarak 1994 yılında yayınlanan Palavra Aşklar dizisi ile başlamıştır ve ardından birçok projede yer almıştır. En büyük çıkışını Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Suzan karakteri ile yaşamıştır.

2006 ve 2009 yılları arasında Selena isimli dizide yer almıştır. Daha sonra, Geniş Aile adlı dizide de büyük beğeni toplamıştır. 

Diva, Bülent Ersoy, Bodrum tatilinde Diva, Bülent Ersoy, Bodrum tatilinde

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra; sunuculuk da yapan Zuhal Topal, izdivaç programları sunuculuğu yapmış ve o dönem oldukça sevilmiştir. İzdivaç programlarının televizyondan kaldırılmasından sonra ise Zuhal Topal yemek programı sunmaya başlamıştır.

Şimdilerde TV8 kanalında ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır. 

Zuhal Topal Kaç Yaşında?

Zuhal Topal yaş konusunda oldukça fazla soru almaktadır. 23 Eylül 1976 tarihinde dünyaya gelen Zuhal Topal 47 yaşındadır.

Zuhal Topal Nereli?

Zuhal Topal’ın ailesi aslen Gazianteplidir fakat kendisi İstanbul’da doğup büyümüştür.

Zuhal Topal Çocuğu Var mı?

Zuhal Topal’ın Korhan Saygıner ile olan evliliğinden Lina adında bir kız çocuğu vardır.

Zuhal Topal Kaç Evlilik Yaptı?

Zuhal Topal sadece bir evlilik yapmıştır.

NOT: Zuhal Topal eski eşi kim diye merak ediliyor fakat Zuhal Topal yalnızca 1 evlilik yapmıştır ve hala evlidir.

Zuhal Topal Esi 4

Sıkça Sorulan Sorular

Korhan Saygıner kimdir ile ilgili merak edilen sorular aşağıdaki gibidir:

Korhan Saygıner Semih Saygıner Kardeş mi?

59 yaşındaki milli sporcu Semih Saygıner ve yapımcı Korhan Saygıner’in kardeş olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.  

Korhan Saygıner ve Zuhal Topal Hangi Yılda Evlendi?

Zuhal Topal ve Semih Saygıner çifti 27 Ağustos 2008 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda dünya evine girmiştir.

Lina Saygıner Kaç Yaşında?

2013 yılında dünyaya gelen Lina Saygıner 11 yaşındadır.

Muhabir: Duygu Tekin