Antalya’nın Korkuteli ilçesinde sanayi esnafı, düzenlenen bir kan bağışı kampanyasına yoğun katılım gösterdi. Korkuteli Kızılay Şubesi ile Korkuteli Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin işbirliği ile düzenlenen etkinlikte, sanayi esnafı toplamda 104 ünite kan bağışında bulundu, bu bağış ile birçok hayatın kurtulması hedefleniyor.

SANAYİ ESNAFINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ 

Korkuteli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hasan Ekinci, konuya dair yaptığı açıklamada esnafın kan bağışı konusunda son derece duyarlı olduğunu ve yılda en az 3-4 defa Kızılay’a kan bağışında bulunduğunu vurguladı.

"Sanayi esnafı senede en az 3-4 defa Kızılay'a kan bağışında bulunuyor. Son bağışta esnaf arkadaşlarımız 104 ünite kan bağışında bulundular. Tüm esnaf arkadaşlara teşekkür ediyoruz" dedi.

REKOR KATILIM 

Kızılay Korkuteli Şube Başkanı Süleyman Tunç, sanayi sitesinde düzenlenen kampanyanın tüm zamanların en yoğun katılımlı kan bağışı kampanyası olduğunu söyledi. Destek veren herkese teşekkürlerini iletti. Süleyman Tunç, başta kan bağışında bulunan esnaflar olmak üzere, kendilerine her daim destek olan Korkuteli Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hasan Ekinci ve yönetimine şükranlarını sundu. Tunç,

"Korkuteli sanayi sitesinde gerçekleştirmiş olduğumuz kan bağışı kampanyamız 104 ünite kan bağışıyla tüm zamanların en yoğun katılımlı kampanyası oldu. Kan bağışında bulunan tüm dostlarımız başta olmak üzere, bizlere her daim kapılarını açan ve elinden gelen tüm desteği gösteren Korkuteli Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanımız Hasan Ekinci ve tüm yönetimine teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.