Hayat Dergisi ve Türkiye Spikerler Platformu tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenen “Altın Başarı Ödülleri" İstanbul Şişli Tiyatrosu’nda düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

Kalabalık bir izleyici topluluğunun katıldığı gecede, Türkiye çapında birbirinden farklı meslek gruplarından özenle seçilen, mesleklerinde öne çıkan kişilere ödülleri dün akşam gerçekleşen renkli bir törenle takdim edildi.

Toplam 50 ödül verilen gecede ülkemizi ve Antalya’yı 7 kıtada başarıyla temsil eden, Antalya’nın ilk flüt sanatçısı ve öncü eğitmen Lelya Bayramoğulları da başarılı profili ile bir ödülün sahibi oldu.

Sosyal, kültürel ve bilimsel alanlarda yaptığı çalışmalarla da başarıları takdir gören ADSO Flüt Sanatçısı ve akademisyen Doç. Lelya Bayramoğulları, bu kez Altın Başarı Ödülleri arasında yerini alan ‘Yılın En İyi Enstrüman Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü.

“LAYIK GÖRÜLDÜM; GURURLUYUM”

Yılın En İyi Enstrüman Sanatçısı ödülüne layık görülen Flütist Bayramoğulları, “Altın Başarı Ödülü’ne layık görüldüğüm için gururluyum” diye konuştu.

“NEFESİM BENİM SESİMDİR”

İstanbul’un önde gelenlerinin ve pek çok medya kuruluşu takip ettiği gecede ödülünü alan Lelya Bayramoğulları, salonu dolduran tüm izleyiciler tarafından coşkulu bir şekilde alkışlanmasının kendisini çok duygulandırdığını ifade etti. Bayramoğulları,  konuşmasının ardından “Nefesim benim sesimdir” diyerek izleyenlere mini bir dinleti sundu.

Konyaaltı, sevgi teması ile sanatseverleri saracak Konyaaltı, sevgi teması ile sanatseverleri saracak

Muhabir: YEŞİM ERTAN