Ülkemizi ve Antalya’yı 7 kıtada başarıyla temsil eden, Antalya’nın ilk flüt sanatçısı ve öncü eğitmen Lelya Bayramoğulları, başarılı profili ile bir ödülün daha sahibi oldu.

Atatürk’ün sevdiği opera Antalya’da sahnelenecek! Opera, bale, müzikal, çocuk oyunu ve konser... Atatürk’ün sevdiği opera Antalya’da sahnelenecek! Opera, bale, müzikal, çocuk oyunu ve konser...

Sosyal, kültürel ve bilimsel alanlarda yaptığı çalışmalarla da başarıları takdir gören ADSO Flüt Sanatçısı ve akademisyen Doç. Lelya Bayramoğulları, bu kez Altın Başarı Ödülleri arasında yerini alan ‘Yılın En İyi Enstrüman Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü.

“LAYIK GÖRÜLDÜM; GURURLUYUM”

Yılın En İyi Enstrüman Sanatçısı ödülüne layık görülen Flütist Bayramoğulları, “Altın Başarı Ödülü’ne layık görüldüğüm için gururluyum” diye konuştu.

Altın Başarı Ödülleri, İstanbul Şişli Tiyatrosu’nda sahiplerini bulacak. 30 Ocak’ta düzenlenecek ödül töreni, saat 19.30’da start alacak.

ALTIN BAŞARI ÖDÜLLERİ

Altın Başarı Ödülleri’ni düzenleyenler kendilerini şu şekilde ifade etti; “Altın Başarı ödülleri Spikerler dünyası tarafından düzenlenmektedir. Kırmızı Türk Spikerler Dünyası Hayat Dergisi alanında en iyileri belirleyip en iyileri ödüllendirip onları bu şekilde motive ederek yaşamımıza katkı sunanları öne çıkarmak için ödül törenleri düzenlemektedir. Altın Başarı ödülleri Türkiye’nin en önemli medeniyet merkezlerinden İstanbul, Ankara, İzmir ve Malatya'da gerçekleştirilmektedir. Spikerler dünyası Hayat Dergisi Türkiye’de her dünya görüşünden işi ile öne çıkan alanında fark yaratan isimleri bir araya getirmektedir. Dergimiz dijital olarak geniş kitlelere hayatı aktarırken ödül törenimiz hayatımızda iz bırakan başarıları ödüllendirmektedir.’’

Muhabir: YEŞİM ERTAN